Comentarii (106)
tarnaveanu
tarnaveanu  •  22 Decembrie 2024, 22:17
Postat de Vardy.Party pe 22 Decembrie 2024, 21:50

Sumudica asta ar 3bui sa antreneze Echipa Pacii, ca chiar nu bate pe nimeni. Gândul nostru bun merge către Mircea Crișan, ca nu e ușor in 3 zile sa te devoaleze GSP atât de tare încât sa-ți iei câmpii si doamna pana - hat - in Filipine si pe deasupra sa mai si pierzi acasă in Italia si sa nu faci nimic in deplasare, pe 23 August. Măcar e o plăcintărie buna acolo, se merge pe jos, bre. Asta daca mai vii la meci pe National, vreodată. Parizer, zici? Nu cred ca are, da' la banii Matale, Nea Mircea, ii îmbraci in parizer, bre.

Cum nu bate? Bate din gură. Toată ziua aflăm de la gazeta de șușe pe cine a scos afară din vestiar, ce personaje din club nu le înghite, că aruncă bagajele jucătorilor dacă vin cu ele la hotel etc. Hotărât om. Acum merge să dea mâna cu Erdogan, aici n-are cu cine.

utilizator șters
utilizator șters  •  22 Decembrie 2024, 22:15

Meci execrabil de nimic la nimic între groapa glina și avântul prăbușirea!!! Vai de capul lor!!! Și "record" de 21000 de spectatori,adică jumate din câți au fosr (pe același stadion) la Steaua cu Olimpiacos!!! Dar asta arată "valoarea" lu' alea două prăpădite...!!!...

utilizator șters
utilizator șters  •  22 Decembrie 2024, 22:14

Sumudica, ia-l pe oxigenatu’ si pe geamanul lui si du-te tare! M-am saturat de gargara ta. Nu se poate sa jucam in halul asta. Oamenii aia din conducere va platesc degeaba, zero fotbal!

Dr.Hoock
Dr.Hoock  •  22 Decembrie 2024, 22:13

Slabuț meci, mai bun a fost Tottenham cu cormoranii!;)

Mayas
Mayas  •  22 Decembrie 2024, 22:13
Postat de .concret pe 22 Decembrie 2024, 21:16

***

stelute,stelute si iar stelute. im loving it. ha ah ah.

TheWizardOfOz
TheWizardOfOz  •  22 Decembrie 2024, 22:12

Bravo, Nea Șucu! I-am bătut și pe ăștia.

Mayas
Mayas  •  22 Decembrie 2024, 22:10
Postat de werewolf pe 22 Decembrie 2024, 21:36

Ba? Vedem și noi un gol ori ba? Un Derby fără e gol e precum o noapte cu Angelina Jolie fără s-o atingi.

lasa ca egalul este perfect pentru Steaua din liga 1. *** nu-i nici macar pe locul2 daca bate Steaua maine(mai mult,daca pierd urmatoarele 2 meciuri pot pierde si locul de playoff.) si clonafcr este in afara playoffului. ce vrei mai mult?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

werewolf
werewolf  •  22 Decembrie 2024, 22:07

Ba? Sa stați drepți in fata FCSB'ului! Indiferent de apartenenta voastră. Ca va convine sau nu, asta e realitatea. Hai pa!

username_2
username_2  •  22 Decembrie 2024, 22:04
Postat de Vardy.Party pe 22 Decembrie 2024, 21:38

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Vardy.Party
Vardy.Party  •  22 Decembrie 2024, 21:53

Trebuie sa fim corecți, si sa spunem ca Sumudica a făcut performanta azi. c asta e! Sa faci peluza sa-l regrete pe Nea Nelu Lemon (cica arvunit de Genoa!) e performanta.

  • 1
  • •••
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • •••
  • 11
Comentează