Alte știri din fotbal
Primul abandon în Liga 2! Finanțatorul nu va mai sprijini clubul din 2026: „Mă retrag, nu mai pot ajuta echipa!”
0
„Rebelul” de la Sepsi se răzbună pe club » Exclus definitiv din lot, a luat o decizie neașteptată!
0
Oțelul, transfer tare pentru play-off » Brazilianul campion în Europa este așteptat la antrenamente
1
Mugurel Buga, vârful cu goluri-record pentru Rapid, vorbește despre echipa lui Gâlcă: „Au nevoie de un Măldărășanu sau Ilyeș!”
0
Știri din fotbal internațional
Celebrul Jorge Mendes este convins: „El poate fi cel mai bun fotbalist din lume”
0
Bayern, la un pas de noua senzație a Braziliei! Cât vrea Vasco da Gama în schimbul „noului Ronaldo”
0
Internaționalul din Bundesliga a pălmuit un tânăr de 17 ani!
0
Cum și-a revenit Manchester City? Pep Guardiola: „Atunci ne-am spus: «Ceva s-a schimbat»”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
0
O concurentă de la „Big Brother” i-a luat ochii fostei vedete din Premier League: „I-ar fi plăcut foarte mult să participe și el”
0
Au descoperit idila momentului: „Cea mai dorită femeie de la Madonna încoace l-a cucerit pe fotbalistul lui Milan”
0
Internaționalul român a cerut-o în căsătorie pe cântăreața Aza Gabriela: „Sufletul a știut. Inima a învățat. Iar azi spun «DA»”
12
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Trump crede că Rusia va ajuta la reconstrucția Ucrainei. Reacția ironică a ...
Adevărul
„N-am mai spus-o: Mircea Lucescu m-a vrut la Șahtior” » Bogdan Lobonț se ...
GSP SPECIAL
Blocaj total la CCR: Decizia privind pensiile speciale ale magistraților a ...
Libertatea
Plângi? :)))))
Uniti spre titlul 2. Voi nu aveti nimic, rasilor. Nimic. Zero identitate, palmaresul e din 2003 and so on. Pana si tu stii asta, *** ce esti. :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
care toti ca esti din nou singur,bai cap de pluta:))
pai noi sutem mai aproape de titlu de campion,voi sunteti in playout daca pierdeti etapa viitoare. deci? UNITI SPRE TITLU 28.
Cel de la Sepsi dă în minge, joacă mingea. Nu merge să pună talpa pe picior, ci să joace mingea. Jucătorul lui Sepsi atinge mingea, nu merge să pună talpa. Se întinde după minge. A dat out de poartă Kovacs inițial. Cred că e penalty corect.
Practic ai aratat din nou ca trollatiul pe aici este scopul tau suprem in viata. Randumb, esti o rusine ba! Toti stim asta!
Nu ne intereseaza ce vrei tu. Se vede din comentarii ca ai mai multe degete decat neuroni. Selectie naturala, fcfcsb e echipa potrivita pentru cei ca tine, atat de lipsiti de inteligenta. Faptul ca ai 2 embleme in poza aia, ale unor cluburi total diferite, vorbeste de la sine.
hehe, tălpănela consolînd miauu :))
acum vreo 3-4 ani erau uni care dupa 20 de etape erau la un punct de primul loc si la finalul sezonului au retrogradat direct,ma refer la astra,sper sa aiba si ei aceasi soarta.
Nu este exclusiv treaba lui Kopic sa se ocupe de pregatirea fizica. Pentru asta exista preparatori fizici, dedicati. Insa nimic legat de faza penalty-ului, la care a fost fault in atac? Ca tot incerci mereu sa pozezi intr-un individ obiectiv pe aici... macar acum, in al 13-lea ceas, sa arati o urma de decenta si sa recunosti un adevar.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.