Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho, salvat de un debutant în startul noului mandat la Real Madrid!
0
Răzvan Marin, două pase de gol pentru AEK Atena
0
Chivu a debutat perfect, dar a ocolit o întrebare din conferință: „Eu la asta nu răspund”
0
Italienii i-au „lipit” lui Cristi Chivu un nou motto, după startul ideal în Serie A + nota primită
0
Lifestyle
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
5
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
5
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Un român amendat pentru poluarea apei în Germania a scăpat de închisoare ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
Ha,ha ,râde ciob de oaie spartă:)!
Deci ce vrea Argesul? Vrea pe podium?h@h@h@!
Vă bate Botoșani, nu vedeți mingea 90 de minute și apoi veniți să comentați de Dinamo ???? Asta e nivelul Ah03, după măcelul ăla mai bine tăceai
BAZACON, spui numai bazaconii ???? Nu știm nici cu cine ții, dar te-ai găsit să te legi de Dinamo Vezi-ți de echipa ta… dacă ai una ????
www.doar.degeaba.in.play-off.ro!:)))
Diferența e simplă: noi am scos un egal, voi ați fost dominați total ???? 20-6 la șuturi + 3 bare… Și cu Rădoi pe bancă și Becali pe ‘speaker’, tot nu v-ați văzut de joc ????
In prima repriza Dinamo a fost busculata serios de Argeș-sub ochii arbitrilor și in aprobarea comentatorilor transmisiei-(impotriva lui Dinamo poți sa-i calci și in picioare)!Iar in repriza a doua-când au fost scoși alde Rața ,iarArgeșul s-a retras incercând sa apere acel 1-0,a inceput și Dinamo sa fie periculoasa in atac!S-a vazut intrarea lui Gnohere-in aparare,a lui Mazilu cu centrari și a lui Karamoko pe stânga! Dar din cauza precipitarii și a„lipsei de comunicare”(in realitate a neexersarii la antrenamente),au ratat incredibil,incurcându-se reciproc!Acolo trebuie sa lucreze Kopic!Oricum„s-a spart gheața”-chiar și așa- cu un gol dat„din greșeala”(tocmai de Gnahore(!)-printre picioarele portarului!
Nu, avea mana lângă corp. Nu se da penalty, dar cred ca mai trebuia 30 secunde lăsat meciul pentru ca s-a mai făcut o schimbare în prelungiri.
*** Slabuta a fost fcsbk la Botosani@ ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:)) nu e frumos sa jignești dacă erai puțin mai inteligent înțelegeai comentariul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.