Alte știri din fotbal
FCSB, pusă în alertă de un fost mare internațional: „CFR Cluj e mai stabilă și mai disciplinată”
0
Turcii insistă pentru transferul lui Musi: care este poziția celor de la Dinamo
3
Petrolul - Farul, primul meci al zilei în Superligă » Start în repriza secundă!
0
Echipa care vrea în Superliga a luat trei goluri în nouă minute de la o echipă de Liga a 3-a
0
Știri din fotbal internațional
Peter Bosz, după ce l-a înlocuit pe Dennis Man la pauză: „În primele 15 minute m-am gândit: «La ce mă uit?»”
0
Rizespor - Alanyaspor, duel românesc în Turcia » Akdag este titular, Ianis Hagi și Mihăilă sunt rezerve
2
Ghinion înainte de Mondial » Argentina a pierdut unul dintre campionii săi
0
Aiuritor! Fostul selecționer, DEMIS după ce și-a obligat echipa să stea trează 28 de ore la sfatul ChatGPT
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
4
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
Mirel Rădoi: „S-a acumulat oboseală, avem probleme”, vai de mine! Atunci, ce sa mai zica aia de lucreaza in 3 schimburi in fabrica, pe salariu minim pe economie? Sa se vaite si aia din agricultura sau din industria energetica: "-Suntem obositi, nu mai livram energie electrica si grau,porumb, floarea soarelui, descurcati-va!" Fotbalul a ajuns o mare gogoasa umflata si stricata, o mare porcarie mincinoasa si corupta, cu bani extrem de multi, nemunciti si nemeritati! Si peste toate s-a intins plaga mafiei pariurilor!
Tafarica e varianta de la Caracal a lui Randumb.
Uite că arbitrajul este clar pro-Craiova. 3 galbene ușoare in 10 minute, două acordate fundașilor centrali. Dar evident, ca orice suporter spălat pe creier, nu vezi nedreptatea decât dacă este împotriva echipei tale "de suflet".
"Hai CFR!" unde, în "B"?
Botoșaniul ar face bine să iasă de pe teren, deja se vede clar în ce direcție se îndreaptă arbitrajul.
Castiga Craiova la 3 goluri diferenta
Hai Craiova !! Hai CFR !!
Trafalete tu născut in Băilești rudă cu Sucă , in loc să ții cu cei din Craiova tii cu ăia din Berceni ?? Cu UTA ai terminat ??
Domnule, Stiinta e peste orice adversar al superligii la ora actuala, cu toata "subtirimea" vazuta de tine. Au jucat 4 tururi, in care si-au depasit clar adversarele, hai sa zicem mai putin pe campioana Slovaciei, iar alte 7 meciuri au jucat in superliga unde nu au pierdut decat doua puncte mari si late, si alea cu multa nesansa.
Do no sey ca si la 14 puncte ani lumina distanta de Fcsb tie tot la ei iti sta gandul? :-(
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.