Alte știri din fotbal
Rapid l-a întors din drumul spre Brașov și l-a convins să vină în Giulești pe un salariu mai mic
0
Voia să ajungă cu orice preț la FCSB! „Dacă îi luam pantofii, ar fi plecat și desculț”
0
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
5
Dinamo a oficializat azi o despărțire anticipată
1
Știri din fotbal internațional
Chelsea anunță cea mai scumpă achiziție a verii » Londonezii investesc 60 de milioane în ținta lui Chivu
0
Lothar Matthaus, fără perdea! „Soțiile și iubitele geloase au făcut haos în cantonamentul Germaniei”
2
Marseille a anunțat numele noului antrenor
0
Belgia - Senegal în șaisprezecimile Campionatului Mondial » „Leii din Teranga”, fără un om de bază
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
5
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Ce ne așteaptă în România din punct de vedere meteorologic. Roxana Bojariu: ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
Ai luat stelute prima data si apoi ai revenit cu aceleasi aberatii. Imi place ca nu te lasi, te termin psihic. :))) Defectule, sunt o gramada de cluburi mari europene care au retrogradat, de la Milan la Manchester United, apoi au revenit mai puternice. Noi suporterii am salvat clubul. Ce vina avem noi ca Dinamo a fost praduita in toti anii astia? Cat despre fcfcsb, baaa, degeaba jucati in grupe, tot jucaria unui cioan fariseu si puscarias ramaneti. Nu aveti palmares, marca, emblema, stadion, identitate, nimic. fcfcsb inseamna doar un lot de jucatori pe care ciobanul ii schimba cand are chef din canapea. Cum s-a intamplat si etapa asta la Farul. Sunteti ***, cand iese ciobanul din fotbal o sa incepi sa spui ca Steaua ta e aia din Liga a 2-a, ahahaha. Cum ba sa tii cu o echipa care nu are nimic, cat de p sa fii baaa? :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce sa denaturez? este adevarat ca voi treceti prin cele mai crunte umilinte pe care le-a trecut vreodata o echipa? da.ati jucat in liga a 2-a. nu ati mai jucat de vreo 20 de ani in grupele unei competiti europene. deci ce denaturez eu? Steaua joaca an de an in grupe,iar voi nu o a mai jucati nicidoata in grupe,pe langa ca nu ati mai jucat de aprope 20 de ani in grupe. si culmea ca acum in grupe ajung jumatate din echipe,mai in gluma mai in serios,asa multe echipe sunt in cele 3 grupe uriase de 36 de echipe.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Guru aveți în USR (sau cel puțin ați avut) , Ciolos era numele lui))) PS - să te bucuri că ți-a fost anulat votul..... asta înseamnă să fii prea prost pentru secolul 21
Băi ddbistilor, felicitări! De la o omenie de retrogradarea directă la primul loc în 6 luni nu e nici ușor și nici întâmplător, jos pălăria! :-)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da' nici guru Zelea !! :)))
Dumbistu' e de-o jenibilitate feroce de precoce ... La fel ca ne-a Catalyn de altfel !! :)))
Foarte bine!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.