Alte știri din fotbal
Echipe de start la FC Argeș - Universitatea Craiova » Revenire după 6 luni la olteni
1
Finala Cupei României poate influența decisiv lupta din play-off » Toate calculele din culise pentru locurile de Europa
3
Florin Tănase a dezvăluit ce va face din vară, când îi expiră contractul cu FCSB
3
Concurență pentru titularul lui Dinamo: „Rămâne interesul, de ce nu?”
1
Știri din fotbal internațional
Scenografie spectaculoasă la Viena în memoria legendei care a scris istorie și în România
0
Ianis Hagi, OUT din lotul celor de la Alanyaspor la meciul de luni
1
Accidentare teribilă suferită de Modric » E OUT pentru restul sezonului la Milan! Croația intră în alertă
0
185 de percheziții în toată România » Operațiunea „Jupiter” are legătură cu meciurile din Premier League
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
5
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Statele Unite au fost „umilite” de Iran, spune cancelarul german Friedrich ...
Libertatea
Destinația unde o bere costă 1 euro și mâncarea 3 euro: „Capitala, un mini ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Un kilogram de cartofi costă 0,6 lei, iar litrul de lapte 3 lei, într-un ...
Libertatea
E bunicul Budescu acolo :)))
Steaua Bucuresti campioana lumii esti, bai joblessule. UNITI SPRE TITLU 28.
Care “Steaua”!? Aia după Iza!? Păi după 2 Iza poate fi chiar Barcelona! :-)))
Bă *** (melc fără “casa”) unde am spus eu așa ceva!? Hai, dă citatul și nici nu se pune problema să nu îmi respect cuvântul! Ai!? Eu am! “Postat de Mayas pe 28 Septembrie 2024, 20:06 eu imi pariez casa ca uta nu bate astazi. este blat marca cfr.” CE MAI CAUȚI BĂ AICI!?!?! Te bucuri ca ți-am răspuns și ai câștigat cât un PET reciclat!? Asta să fie problema, îmi fac pomană cu tine bă!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
fara golul lui birligea care a deblocat meciul nu stiu daca luam cele 3 puncte. practic am dat 2 milioane pe birligea si un sfert din bani ni i-am scos dupa un meci cu riga:))
Nu, da la Steaua joacă Olaru, 2 goluri în EL. Vorbim de prezent, nu? :))
am fost dintotdeauna:)) catalynn iti poate confirma.
Steaua din liga 1 efectiv nu mai are contracandidat la titlu si tie iti arde de delirul tau? really? repet,cfr era singura contracandidata serioasa a echipei Steaua din liga 1 la titlu. s-a dus,pac-pac. :))
ti-am spus,tu ai nevoie de medicamente cat mai urgent. am spus eu ca plec? in schimb tu ai spus ca pleci daca castiga Steaua din liga 1 campionatul si uite ca l-a castigat. si tu esti mai prezent ca niciodata. ai ramas fara job? inseamna ca s-au prins toate cele de tine. chiar o meriti.
Mai joaca Bunica?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.