Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a găsit atacant! » Nu e singurul transfer al ardelenilor în aceste zile
0
Incredibil: fostul antrenor de la FCSB, dat afară din Liga 3!
3
Așa e la Craiova! Universitatea se apropie de 10.000 de abonamente vândute + Listă de așteptare la lojele care costă peste 20.000 de euro
8
A întors toate privirile pe aeroport » Francezul din lotul lui Dinamo cu geantă din piele de vițel!
4
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Argentinei e pus în gardă de superputerea de la Mondial: „De luat în seamă, arată foarte bine” + Cum răspunde acuzațiilor de favoritism
0
Inter se întărește pentru sezonul viitor: 4 jucători așteptați să devină elevii lui Cristi Chivu
0
Marcel Răducanu, ferm: „Nagelsmann s-a crezut Mourinho, Guardiola și Klopp la un loc”
2
S-a aflat: de unde provine mesajul misterios purtat de Lamine Yamal pe frunte
0
Lifestyle
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
0
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
2
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Profesoară lovită de fulger în timpul unei excursii cu 14 elevi în Munții ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Retrogradati, se stie
Dinamo o comedie de echipa azi le dau clasa și Otelul după ce le-au dat clasa și. Csizerada.
Am fost fan total Kopici, dar incapatanarile lui cu anumiti fotbalisti, si in general modul in care face echipa si schimbarile, ne distrug. Incepe sa fie ca Burca. De fapt si jocul echipei e ca pe vremea lui Burca.
fie-ti gura aurita
Szabi încearcă să-l copieze pe fratele lui, însă se pierde cu firea. ( în opinia mea, e mai limitat, să nu zic “încet” la minte ) asta nu schimbă cu nimic faptul ca jucăm execrabil, transferurile sunt dezamagitoare momentan, Armstrong pare un transfer ratat deja, iar Roșca - lasă-ne! Aceleași apucături de jucător slab, n-are nici nebunia aia specifică a unui portar, nici talent. Iar Nicolescu și C.A. de la Dinamo să nu fie capabili să aducă 1 fundaș central titular și un polivalent LB/RB să-i motiveze suplimentar pe Oprut și Sivis.
Gol de portar, Roșca pe alta lume.
Speram sa nu fie iar probleme cu nocturna cum s-au întâmplat la Miercurea Ciuc.Militienii daca iau bătaie recurg la sabotaj.Forza. Otelul!!Huo Dinamooo !!
HOtelul, restul e tacere!
Arbitrajul creeaza mari probleme!
Evident urmează meciul cu clonafcsb! Pentru care familia de unguri Kovacs are o sensibilitate remarcata de toată Europa!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.