Alte știri din fotbal
„Are disciplina lui Dan Petrescu” » Noul „wonderkid” din Superligă are un tată renumit în fotbalul românesc: „Vă spun ce are el și nu aveam eu”
0
Dinamo are un jucător crescut lângă Sergio Ramos: „Unul dintre cele mai frumoase momente pe care le-am trăit!”
0
Fotbalistul providențial pentru U Cluj: „Știam că voi da mai multe goluri decât la CFR!”. Explicația succesului golgeterului
0
Azi începe play-off-ul Cupei României Betano: două meciuri programate
0
Știri din fotbal internațional
Planul B la Barcelona, dacă nu vine Julian Alvarez: are 33 de ani
0
3 meciuri astăzi în play-off-ul UCL » Superduel Fenerbahce - Lyon + Răzvan Marin în acțiune
0
„Revoltă ucraineană” la echipă! Convocat la meci, a refuzat să se schimbe și a mers în tribună
0
Cristi Chivu își păstrează „perla”: datele contractului, dezvăluite de italieni
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Motorina s-a scumpit iar și sare de 10 lei/l, marți, 18 august 2026. Cât ...
Libertatea
Cât petrol mai trece, de fapt, prin Strâmtoarea Ormuz? Datele ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Trupele „TikTok” ale lui Kadîrov ascund un secret: De ce refuză cecenii să ...
Libertatea
Corect, vor lupta la retrogradare ca de fiecare data. Atata timp cat nu au antrenor, asta va fi.
Dumbistu' minte cum beau altii apa !! :)))
A avut loc o criza de lipsa acuta de coloana vertebrala din partea acelui dedeBeist mic, frustrat si maxim de insignifiant !! ;)))
Si care e surpriza majora? Voi, cei de la gesepe, chiar credeti ca amaratii de clujeni au benzina sa ramana pe locul 1 forever? Asta e doar inceputul, inca 2-3 infrangeri si egaluri si aia e, se risipesc norisorii si clujenii vor incepe sa vada realitatea cruda: pur si simplu nu au lot de primele 5 echipe. Asta e adevarul!
Dacă Dinamo ar fi fost în locul Iașului azi, s-ar fi scris vreo 20 de articole. Interviuri cu toată lumea, inclusiv femeia de serviciu și Paznicul. Dacă era Rapidul în locul Iașului s-ar fi scris până marți, inclusiv 2 articole despre parizerul de pe capota mașinilor. Mi-e rusine mie să văd cum scrieți atâta despre echipele bucureștene, care culmea, arata și joaca prost. O propagandă ieftină din care “banul să iasă” e singura lozincă. Cu toate astea sunteți mai aproape de faliment decât un premiu Red Smith Award………….. Asta ar trebui sa va ridice multe semne de întrebare!
S- dezunflat U Cluj ce credeti ca va face ceva nici in play off nu ajunge
Parcă erați “frați”, nu!? Ce s-a întâmplat!? :-)))
S-au epuizat toate schimbările în ambele echipe, au evoluat aproximativ 30 de ... jucători de ... SUPERLIGĂ dar nici un ... FOTBALIST. Numai ... second hand ... rebuturi ... refuzați de echipe din campionatele din vest sau epuizați și ... plafonați de pe la noi.
Cat sa va mai mearga bai sapcaliilor ?
Aue parcursul meciului aproximativ 30 de ... jucători,dar nici un fotbalist
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.