Alte știri din fotbal
Veste importantă pentru Alaa Bellaarouch! Anunțul marocanilor
0
Românul care a strâns peste 60 de milioane pe bursă le dă un sfat fotbaliștilor: „Știți unde aș investi eu 10.000 de euro?”
0
Recordmanul Dan Nistor, dialog amplu la GSP Live: „O să-mi iau hate mult, dar o spun”
0
Florin Prunea, impresionat: „Dinamo nu a mai avut de multă vreme un jucător de talia lui”
0
Știri din fotbal internațional
Todd Boehly își vinde acțiunile » Cine preia controlul total la Chelsea
0
Fosta vedetă din Superliga a reziliat la o lună după ce a semnat cu noua echipă: motivul este total neobișnuit
0
Incident grav la doi pași de vestiarul lui Real! Ce au făcut trei indivizi care susțineau că-s verii lui Arda Guler
0
Cum învață italiană geniul din echipa lui Cristi Chivu: „Eram la cinema și am făcut asta”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Motorina s-a scumpit iar și sare de 10 lei/l, marți, 18 august 2026. Cât ...
Libertatea
Cât petrol mai trece, de fapt, prin Strâmtoarea Ormuz? Datele ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Trupele „TikTok” ale lui Kadîrov ascund un secret: De ce refuză cecenii să ...
Libertatea
Nu știm ce să facem cu mingea la picior. Nu știm să găsim soluțiile simple. Vorba lu' Cruyff: băi băieti, fotbalul e simplu. Voi îl complicați...
Nimic nou...acelasi joc fara nici un orizont. Dau piticii aia 2 goluri cu capul din mijlocul careului! Cat despre jocul pe atac,ce sens are sa vorbim? Echipa asta nu joaca NIMIC !!!
Necazul e că nici în meciurile oficiale nu se vede nici o idee de joc și nu va fi nici în viitor. Spre binele Rapidului aș vrea să nu am dreptate.
Desi a fost un meci amical nu s a vazut nici o idee de joc NIMIC!Ăsta nu e antrenor!!!Sa joci cu baba sapunaru spune tot despre el!
Cum sa nu...cand dai 13 goluri unei echipe arabesti din L4, te epuizezi. Deja bufonul Sumulica isi luase zborul, era plin de ironii...antrenor mare.
nu e vina lui Sumudica
Iată că ”marele” antrenor, cu pufoaica de 1800, și-a arătat din nou limitele, dacă mai era nevoie!! Dar el, încă mai are pretenția să fie ”admis” în play-off, însă șansele sunt mai mari pentru play-out.
Hai ca a mai scris Şumudică o pagină, ba chiar două, la cartea lui. Dilema este cine o să îi scrie Cuvântul Înainte: Nea Gigi, cum ar fi firesc, sau Nea Şucu, cum ar fi normal…?
Așa și? Este un meci amical după o perioadă foarte intensă, de câte 2 antrenamente pe zi, jucătorii sunt obosiți și nu au mai fost lucizi în decizi. Dar la meciurile oficiale o să fie altceva, se va vedea mâna și ”nasul” lui Șumudică!
Șumudică a schimbat jucătorii dar dl Șucu când îl schimbă pe el același joc înapoi la portar atâta mai știe,nici o idee de joc în atac, ferească sfântul să mai joace așa și cu Iașul.Omul sa văzut instalat dă tare cu papagalul laudă patronul și pe el îl laudă suporterii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.