Alte știri din fotbal
Sandu Boc știe ce nu funcționează la FCSB! Teorie surprinzătoare despre chinurile campioanei: „Sunt puțin dezamăgit”
0
Giovanni Becali, poveste neștiută cu Rinat Ahmetov: „Era o scenă cu balerine și noi stăteam ca mafioții. Atunci l-a luat pe Marica”
0
Stadionul din Superliga, gata de omologarea permanentă: „Ne-au informat”
0
Mihai Stoica, anunț despre transferurile de la FCSB după ce Gigi Becali i-a pus la îndemână 6 milioane de euro
10
Știri din fotbal internațional
Raul Rusescu a dat scorul exact la Dinamo Zagreb - FCSB: „Vedem 4 goluri”
0
Acuzați de „sclavie modernă”! Cum se apără Lucas Hernandez și soția lui
0
Moment șocant în Liga Campionilor » Spalletti și-a luat jucătorul la palme, chiar în timpul meciului!
0
Cât plătește Kylian Mbappe pentru un avion privat! Francezul își respectă statutul
0
Lifestyle
Cea mai sexy fotbalistă l-a uitat rapid pe starul din Premier League » A făcut publică relația cu ispita de la Insula Iubirii
0
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Chiar daca am castigat,jucam in continuare foarte slab.Pacalim fotbalul.Ngezana a devenit un pericol pentru noi.La mijloc lipsa de idei si viziune,multe pase laterale si la portar date din frica de a nu gresi.Nu avem mijpuncte.locasi care sa preia mingea si sa paseze in adancime pe atacant,parca sunt lesinati toti.Pe urma greseli simple de preluare a mingii,tehnica lipsa.Bine macar ca am luat 3
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am crezut ca au batut cu 9-0 la ce titlu ati pus..E o victorie cu 2-0 si cu ajutor de la arbitrii (daca ala a fost fault de galben , de al doilea galben, atunci propun sa se fluiere ca la baschet) :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fcsb a trecut pe +1 la golaveraj după 15 etape! Dacă în returul campionatului Fcsb va păstra media excelentă de penaltyuri obținute în ultimele meciuri, este posibil să avem un record de goluri marcate de la punctul cu var...
EUROPA=STEAUA,ROMANIA=STEAUA,CAMPIONII DIN GHENCEA(sezonul asta Steaua din liga 1 a jucat mai multe meciuri pe Ghencea decat in sezonul din 2013 cand nici nu exista problema cu tradatorii de tara de la csa)
Printr-o geană de nouri, deschisă, din ochiu-i albastru se vede o Stea, ce-mi miruie fruntea c-o rază de vise, c-o rază de nea. Hai Steaua!!!!!!!!!!!!
Haideți U și de bate și de nu.Respect Erik Lincar!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Le-a demonstrat Fcsb ardelenilor - Bistriței în Cupă si Universității Cluj astăzi - ce înseamnă fotbal modern, eficient. (Ah, uitasem si de lectiile de arbitraj, cu VAR și fără VAR totuna, care s-au ridicat la valoarea jocului prestat de echipa lui Nea Gigi Remontadă)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.