Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
După Dinamo Zagreb - FCSB, Charalambous comandă o ședință cu Becali și MM: „Trebuie să existe o schimbare”
0
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
Imnul cui, ma?
Chiar nu vezi ca toata lumea face misto de tine?
Comentariu tipic hortist
Dacă ciucanii au scos un egal în prima etapa părând cea mai slaba echipa(argeșenii sunt peste)din campionat ,interesant devine ultimul joc de etapa
6-1 NU SPUNE MAI NIMIC , 11 CONTRA 10 A MAI BATUT ROMANIA 5-0 CU ARMENIA PARCA 10 CONTRA 11 CU PENALTY DIN MIN 4. VAI CE BUNI ERAM IN OCHII PRESEI, SI DRACU S -A LES DE NOI!
Asta-i situatia . Albastra . Cea mai buna varianta este sa va inscrieti in OTP Bank Liga !!! . Szerencse !!! .
Palmes are dubla cetățenie. Altfel nu l-ati fi luat la voi
Păi și ceilalți 10 maghiari din echipa ? :))) Vă împiedicați voi de un român ? Se pare că da :))) Tot mai visați la " Aurora Zorilor " ? Păcăliciule ! :))
339 fani !!! Si cu un astfel de campionat vrem sa facem fata in competitiile europene? Wawww!!!
Deocamdată moderatorul a pus steluțe pe versurile Imnului Secuilor. Așa că te lamentezi degeaba. Iar observația mea are acoperire, a văzut o țară întreagă cum Raul Palmeș - singurul român din primul 11 - ne-a distrus orice speranță la un rezultat pozitiv.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.