Alte știri din fotbal
Gigi Becali confirmă negocierile pentru transferul lui Daniel Bîrligea: „Iau 8 milioane de euro și unii zic că nu mă pricep la fotbal”
13
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
0
Ce sumă ar putea oferi Frosinone pentru Bîrligea și cu cine concurează românul la transfer
1
FCSB a scos la vânzare biletele pentru meciul din afara Bucureștiului, cu UTA. „Impecabil teren!”
3
Știri din fotbal internațional
Mourinho părăsise deja sala, dar s-a întors să avertizeze: „În ziua în care veți spune...”
0
Paul Scholes a auzit declarațiile lui Bruno Fernandes și a reacționat: „Mai bine să-și țină gura închisă”
0
Tottenham l-a luat cu 100 de milioane și i-a schimbat numele
0
Cosmin Olăroiu îl vrea pe omul lui Cristi Chivu: „Conexiunea Milano - Abu Dhabi s-ar putea încinge în următoarele ore”
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
0
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
2
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Decizia luată după ultima încercare a lui Nicușor Dan de a debloca legea ...
Libertatea
Bătrâna, comuna uitată în munți, cu 50 de locuitori și pistă de biciclete. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Lider USR propus ca ministru al Economiei în Republica Moldova
Libertatea
E un rezultat echitabil. Craiova a jucat cu 8 jucători, iar Petrolul a atacat cum era firesc! As putea fi catalogat ca suporter de rezultat, însă o țară întreagă a observat cum Mitriță nu joaca, Ivan si Baiaram la fel. Cred, ca ar trebui sa se renunțe la ei, pentru ca echipa să devină omogenă.
Rezultatul e intr-adevar prost pentru Craiova, dar nu mi se pare corect titlul cu "deplorabila". Jocul a fost controlat de olteni, dar ce-i drept le-a lipsit ceva luciditate.
Ce ti-am zis maestre?!
Rusinicaaa, na, na , na sa imi s77qi la la la la
petrolul a avut 11 m ,dar var-ul doarme pe el.
Ma ***, te-am chemat de n ori la Londra, mereu te-ai fofilat *** edy. Ba chiar ai fotosopat pub-ul din Chelsea. Ahahahahhahahaaaaaaa
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un punct important smuls de la Petrolul, in #balariapentrutitlu
Nu mai prinde Gâlca 3 etape la Mog0soaia
Inca odata satelitul lui GG, neputincioasa in fata PETROLULUI! buahqhhahhqhaaaaaaaa
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.