Alte știri din fotbal
Hermannstadt - FCSB și Slobozia - UTA » Aflăm ultima echipă retrogradată direct din Superliga! Avem echipele de start
1
George Ogăraru, mesaj după ce Craiova a câștigat titlul în Superligă: „Academia Stelei a dat fotbalului românesc un campion!”
0
Echipele de start în Farul - Metaloglobus și Petrolul - Oțelul » Aflăm a doua echipă care merge la baraj
0
Craiova continuă sărbătoarea » 11.000 de oameni în piață
5
Știri din fotbal internațional
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Olivier Giroud, într-un nou rol la Campionatul Mondial
0
Arsenal - Burnley, „tunarii” sunt la un pas de titlu » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Fcu este în BBBBBBBEEEEE!!!!
E clar că își revine Craiova și nu pierde meciul ăsta. UTA joacă de parcă ei sunt la retrogradare - bine face că joacă așa. Așa ar trebui să joace TOATE echipele din Superliga, în toate meciurile din sezon. La fel să joace UTA și cu Dinamo. Altfel, să fie ei retrogradați, pe motiv că ar fi blatiști ordinari, cu aromă de ,,strâmb”.
Blănuță nu e atacant. Trebuia să intre cu minge cu tot în poartă, la faza la care portarul a respins-o în fața lui. Lol!
La a câta clonă ești bolnavule mintal? La Socola pacienții au internet la liber?
Mititeii merită retrogradarea, este o abominație Unică, :-))), asa ca deocamdată voi spune Respect Mircea Rednic! pt ca își apără corect șansele! DACĂ însă nu o va face și la București cele mai grele blesteme ale lu’ Randumb să cadă pe capul lui! :-)))))
Mititelu sr. a făcut orice sa retrogradeze echipa asta, din dorința de a deveni Becali 2 și-a bătut joc de echipa lui.Echipa asta merita sa retrogradeze datorita lui Mititelu.
Nu e suficient. Trebuie ca Voluntari sa piarda cu U sau Iasiul sa nu bata. Putin probabil.
pai palnul bl00atistlui redmic este sa bata satzzi pe fc u,cum a batut si pe iasi,botosani si voluntari in cest playout si sa piarda fix cu vitan abzresti. un singur meci pierde uta in acest playout,cel cu vitan barzesti. sa vina dna-ul. nu ca ar conta ca oricum o sa retrogradeze vitan bazresti. imposibil sa nu obtina iasi,voluntari si botyosani macar une gal in ultima etapa. plus ca si daca pierde astazi craiova,daca castiga in ultima etapa cu sibiul,tot termina peste vitan bazresti indiferent de blatul cu uta.
Echipele care nu au primarii in spate, bugetari..vor retrograda mana de mana. Dinamo si Craiova !
tibi iq 33,cum naiba sa crezi ca botosani nu scoate macar un egal cu otelu? otelu fiind echipa aia care le-a dat 3 puncte(primele) in sezonul regulat. tu aia nu intelegi ca iasi,botosani si voluntari au nevoie de un egal jucand cu niste echipe care nu mai lupta pentru nimic. oricum ar fi probabil blatul anului ca uta care efectiv v-a batut toate contracandidatele la retrogradare in acest playout si dupa ce oricum v-a dat 3 puncte in ultima etapa a sezonului regulat,sa va mai dea inca o data 3 puncte in ultimul meci al sezonului regulat. cred ca ari fi demis redmic direct daca ar face asta. mai ales ca aveti sa ii dati bani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.