Alte știri din fotbal
Craioveanu a rămas siderat de ce a văzut pe Arena Națională: „Vă spun sincer”
0
Discreție totală: noul sponsor a apărut în premieră pe echipament, la FCSB - CFR Cluj
0
Rareș Pop a elucidat misterul » De ce a refuzat lupta la play-off pentru a semna cu Petrolul: „Toată lumea o știe”
0
FCSB - CFR Cluj, derby-ul ultimei speranțe la play-off: 6.000 de spectatori pe Arena Națională
18
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Oviedo a oferit suspans doar până în minutul 52 » Catalanii revin pe primul loc în La Liga
0
Juventus - Napoli, meci tare în etapa #22 din Serie A » Deschidere de scor la Torino!
0
Meci de infarct pentru Genoa lui Dan Șucu!
0
După 21 de ani! Aston Villa a rupt blestemul pe „St. James' Park” și continuă aventura la titlu!
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
8
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
Ce interesant! Din nou kubi e dovedit Pinocchio? Wow!
Scuze? :))) doar adevaruri bre! Ce sa iti fac daca nu iti crede nimeni gogosile si nu poti face dovada ca ai macar fular cu fcu ca de Londra si alte vise nici nu are rost sa mai vb :)))))
Bla, bla, bla…. Vesnicele scuze edi wo0ke
Aveti la butic cani personalizate cu Olga?! Dar cu Maic!?
Bla,bla,bla ramai un pacalici online cu fotosopuri si metadate modificate. Nema cojones sa apari pe Oblemenco sau pe la Londra… Bla, bla, bla
Imi place ca ai luat momeala lui Balo cu video vechi:)) si mai tare ca ziceai poti sa si demonstrezi iar dupa ce am postat dovada cu metadata iar te-ai ascuns :))
George, las-o baltă. Chiar de bancuri te ţii. Şi le mai lipseşte şi poanta. Eu sunt un simplu suporter al Universităţii Craiova încă de pe vremea Craiovei Maxima. Mi-am cumpărat şi abonament. De asta sunt pe aici. Întrebarea e (la ceea ce vrei să credem noi că eşti), ce cauţi TU pe aici? Ce frustrări te macină? Ce sechele legate de Rotaru ai?
Pffoa! Daca ii inchide buticul cu facaturi a lui Maic, ramane omu pe drumuri:)))
Oh wow!
Nu esti in Londra si nu ai fost vreodata pe Oblemenco, nici macar nu poti sa faci dovada ca ai fular cu fcu :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.