Alte știri din fotbal
Nu vine prima victorie în Elite League! România U20, învinsă în Elveția
1
Gâlcă a primit întăriri în atac la Rapid
0
România U18 revine in extremis cu Danemarca, la Clinceni, și promovează în Liga A pentru calificarea la European!
2
Mirel Rădoi n-a ținut cont » Feblețea lui MM Stoica a dispărut de la FCSB!
0
Știri din fotbal internațional
„Astăzi rivali, întotdeauna prieteni” » Ce a făcut un restaurant din Priștina pentru fanii turci
0
Campanie împotriva antrenorului dorit de Tottenham: „NU! Tot progresul ar fi compromis”
0
Napoli a reacționat dur după absența nemotivată a lui Romelu Lukaku: „Va suporta consecințele de rigoare!”
0
Campioana lumii, zguduită de un scandal imens! Procurorii consideră că au suficiente dovezi
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Eleva de 15 ani care a împrăștiat în 1987 bilețele cu „Jos Ceaușescu”: „Mi ...
Libertatea
Ultimul fluier pentru Il Luce. Mircea Lucescu se retrage de la națională de ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Sa fie sanatosi !! Da' pan' atunci peofitam de partidele UTA-ei din mamaLiga ... Iar cand n-are sa mai fie UTA pe-acolo (ca n-ar fi prima data) tot vom continua sa ne facem abonamente (5000 in acest moment) si s-o sustinem pe UTA, de la Arena, ci nu din fata ecranului smartphone-ului !!
He he, te mănâncă ? Stați ca Meszar n-a scăpat de SCU mai ales ca au acces la acte. Urmează procesul de dizolvare AFC si condamnările penale pentru cei care spală banii.
steaua din liga 1? What's that? Why are you gae?
"datorita", sigur ca da, tu esti Ninele?
mizerile de la uta joaca dupa cum le spune sistemul(vezi cum i-a salvat sezonul trecut pe aia de la dinam99op sa nu retrogradeze direct) si sistemul ii rasplateste. cea mai blatista echipa din playout este uta.
Steaua este doar Steaua din liga 1,corect. UNITI SPRE TITLU 28. dupa etapa asta,daca nu bate csu pe cfr,Steaua este ca si campioana.
Ah corect, faptul ca BT n-a jucat mai nimik e partea a doua !! Daca e vorba de ceva necurat, sa curga dovezile ...
Probabil ca si tu ai vazut alt meci !? Vezi ca s-a transmis la Digi 1 ori Prima 1, nu pe Cartoon Network !! UTA a fost mai buna CLAR decat BT !!
fc fcsb nu e Steaua
Au vazut toti meciul. Ati primit 3 puncte "cadou" . Suspect cat de defensiv a jucat Botosaniul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.