Alte știri din fotbal
Pleacă de la CFR Cluj?! » Fotbalistul e așteptat să revină doar pentru a fi vândut sau dat afară
0
Rapid - Kosice, al treilea amical al verii pentru giuleșteni » Debutant în echipa de start trimisă de Pancu
0
A închis ușa-n nas Stelei și semnează cu o contracandidată!
0
FCSB - Al Jazira, meci amical contra echipei lui Cosmin Olăroiu
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză pe aeroportul din Rio de Janeiro » Câți jucători s-au întors după eliminarea din „optimile” Mondialului!
0
Dedicație pentru Craiova la debutul în preliminariile Ligii Campionilor: ce va apărea pe tricourile juveților
1
Gata, începe sezonul! ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League. Echipe probabile + unde se vede la TV
8
Raul Rusescu desființează declarația selecționerului de la Mondial: „A greșit față de un întreg continent!”
8
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
5
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
9
Amendă record de 1.000.000 de lei primită de Asociaţia fondată de Viorel ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
??//
ai dreptate ultras
;)
Mai bine il pastreaza pe el gigi decat sa aduca toti africanii sau arabii ! Sper sa se bazeze pe viitor pe o echipa de romani !
MARE FOTBALIST SAL PIS IN CUR DE PETARDA
MARE FOTBALIST....PISALAS IN CUR DE PETARDA!!
oameni buni, pina la 1 aprilie mai este!
Doar comentarii ! Pana nu vor intelege ga_o_zarii (scuzati expresia) astia de jucatori romani ca fara munca nu apar rezultatele, nu vom avea nici un jucator in echipele de top din europa ! Uitati-va la ceilalti jucatori din europa de est (bulgari, srbi, rusi ...) si atunci va veti convinge !
Datorita comportamentului doar cei de la Hollywood poate obtin semnatura lui.La cata gargara are,e numai bun de actor.E un jucator foarte bun,dar in Anglia nu poate ajunge.E prea smecher pentru britanici.Nu stiu zau,nici francezii daca i-l pot tine prea mult.
eu in locul lui as prefera LIVERPOOL...acolo fotbalul e la el acasa si va creste si ca un adevarat profesionist....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.