Alte știri din fotbal
Impresarul lui Denis Drăguș, noi detalii despre transferul la FCSB: „Este mândru și onorat”
0
Abia așteaptă să joace cu FCSB: „Nicio echipă din România nu poate să facă asta”
0
Fundașul care a negociat în iarnă cu Dinamo a fost prezentat în Liga 2: „Bine ai venit!”
0
Fostul jucător de la FCSB e dorit înapoi în România: „Stăm de vorbă 100%”
2
Știri din fotbal internațional
Biletele pentru Euro 2028, mai ieftine decât un loc de parcare la Cupa Mondială 2026
0
VAR în Premier League? 8.000 de fani englezi s-au pronunțat
0
Cardiff a pierdut procesul în cazul lui Emiliano Sala » Cât trebuie să îi achite lui Nantes
0
Benfica, comunicat după declarațiile atribuite lui Mourinho și care au aprins Portugalia
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Veniti voi la Timisoara???
Otelul sincer e o echipa de 2 lei, daca nu e ajutata de arbitri foarte greu castiga un meci. Timisoara o sa mearga la galati foarte motivata de castigarea titlului. Se poate observa ca poli cand vrea joaca fotbal de rupe pamantul. Eu zic ca la galati o sa bata poli cu 2-1.
e greu pt timisoara! mai are doua meciuri grele! otelul si dinamo! 2 din 2??? e prea greu! dar timisoara e castigatoarea morala a campionatului! are o singura infrangere!lucru rar in europa! ce sa mai o sugem! sa fim corecti!
Iancu si Timisoara interzisi pe veci la Galati. Sa nu aveti curajul sa veniti ca...
BRAVO BAIETI!!!!!!!!!!SUNTEM MANDRII DE VOI !!!!!!!!FORZZA VIOLA!!!!!Sigur voi fi mandru si dupa meciul cu HOTELUL P/ISA/TI............hotelul-POLI 0-1!!!!!!!!!!!!!
BLAT ORDINAR....
Corect.
Da, siiigur a fost blat ! Doar niste minti "luminate" pot crede ca tocmai Urziceniul ar fi avut vreo sansa acolo unde nu a castigat nimeni in camionatul asta. Abtineti-va, ca va faceti singuri de ras.
BINE CA RECUNOSTI !!! :))
Offside!!! Va vad eu etape viitoare, suporteri de rezultat ce sunteti. Mark my words: Hotzelul locul 3 anul asta, va batem si noi si Astra.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.