Alte știri din fotbal
„Să meargă la altă echipă” » De ce s-a răzgândit Gigi Becali: a făcut meciul perfect!
0
Peluza Cătălin Hîldan, anunț înainte de derby » Ce se va întâmpla la Dinamo - Rapid
0
Elias Charalambous, în vizită la echipa din Premier League, la doar o zi de când Gigi Becali a spus că îl vrea înapoi la FCSB
0
Play-out-ul din Liga 2: 8 partide se joacă în același timp
0
Știri din fotbal internațional
PAOK - OFI Creta, în finala Cupei Greciei » Răzvan Lucescu luptă pentru trofeu
0
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga
0
Cristi Chivu poate deveni campion în Italia înainte să joace etapa viitoare » Ce trebuie să se întâmple
0
Meciul pentru care se doarme în fața stadionului! Două echipe cu peste 100 de puncte luptă pentru primul loc
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
emu bragadiru!!!
Parca il vad pe marele alb ca dupa 2,3 etape il debarca pe prea iubitul si apreciatul antrenor al tribunelor pline de minoritari din romania fie ei sirbi, unguri, romani, svabi sau cehi si slovaci !
Din pacate odata cu plecarea lui Contra s-au dus sansele noastre de a castiga ceva.
e nasol pentru frustrati cand o echipa ca Bragadiru AEK conduce in clasament "marile puteri" Steaua,Dinamo,CFR sau Rapid.........da,exact Bragadiru,echipa aia de nimic e peste voi marile echipe!
ce sa mai zic ma? Am zis prea multe inainte, sunteti VOPSITI si gata.
te-am zgariat putin alinescule? Asta a si fost interesul.
1 POLITEHNICA TIMISOARA
PTR.imperator.....ti-am vazut mai multe comenturi,nu zici nimic,nu ai nimic de zis,esti un nimic ptr. mine...de bagat in seama s-a te bage altii...esti doar un frustrat ca multi altii din tara asta...FORZZA VIOLA!!!!
FORZZA AEK BRAGADIRU, asa suna CORECT, nu alinescule?
forza polii!!!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.