Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
5
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
11
Știri din fotbal internațional
Ai mai văzut așa ceva?! Portarul înscrie la ultima fază, califică dramatic echipa lui Mourinho și o scoate pe Real Madrid din Top 8! Clasamentul final al grupei în Liga Campionilor
2
Inter Milano a spart „Zidul galben”, dar Cristi Chivu ratează calificarea directă în „optimi”
1
O nouă ligă de fotbal ar putea apărea în Europa » Jurgen Klopp, figura centrală a proiectului
0
Golul serii! Vlad Dragomir a „spart gheața” în Liga Campionilor cu o „torpilă” în vinclu
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
„Un suflet mic și murdar”: CTP dezvăluie cum a reacționat Crin Antonescu ...
Libertatea
in germania ar fi pe viata.......
Osteanul lui Stefanut cel muc ia mai zi una d'aia de la voi. Perle moldovenesti.
Se vede ca e de la dinamo idiotul asta de ganea. numai cretini sunt la dinamo
Acest fotbalist nu mai are ce cauta pe terenul de fotbal.Poate la K1 Un gest rusinos. Nu are nici o scuza Eu l-as fi exclus definitiv din viata sportiva.
Cratita? De cand stie un moldovean sa foloseasca cratita?
Ce misto era sa fi fost Trica sau Alexa in locul lui Cebotaru ala, eram curios daca mai apuca sa vada franaru Ganea vreun cartonas. Trebuia sa faca si el k1 cu unul mai breaz.
Mda... "intru-nu", oi fi moldovean, dar macar stiu sa folosesc cratima.
pakt de gestul sau,altfel este un baiat calm,la locul lui!trebuie suspendat vreo 5 etape,avand in vedere k trica a primit doar 2.insa jucatorii nu ar mai reactiona asa dak arbitrii romani nu ar mai fura asa.nu vi se pare ciudat ca si ionel ganea,trica,l. ganea si gerlem au sarit tocmai la arbitri?de ce nu se bat intre ei,de ce nu sar la antrenori?va zic eu de ce:pt k avem arbitri slabi,protejati si hoti!ar trebui adusi doar arbitri straini!app,ce lasi sunt moldovenii,nu sar sa si apere colegul!
Fotbalul e sport ptr. domnisoare.
Cebotaru ala chiar e balalau nene, sa te lasi batut mar fara sa ripostezi este chiar gest de mameluc. Asa sunt toti moldovenii, dai intru-nu dobori opt. Vai de mama lor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.