Alte știri din fotbal
Dinamo - FCSB, derby-ul compromisurilor dure: PCH a refuzat Clujul, apoi a decis alături de club bilete de până la CINCI ori mai scumpe!
0
Anzor Mekvabishvili trece oceanul și va oferi assist-uri unui coleg celebru! Detaliile transferului
0
Drama lui Gabi Iancu: „Muream sigur! Am slăbit 7 kilograme, nu mai puteam să vorbesc”
0
Pascual, episod amuzant după venirea la Dinamo: „M-a dus în centru, mi-a arătat «Luca»”
0
Știri din fotbal internațional
Julian Alvarez e inamicul numărul 1! » Baza de pregătire a lui Atletico, împânzită astăzi de mesajele ultrașilor!
0
Alexandru Tudorie, la un pas de transferul într-un campionat exotic
0
O alegere surprinzătoare pentru înlocuitorul lui Salah la Liverpool
0
„Sunt gata să mor pentru Mourinho” » Declarație războinică a noului jucător de la Real Madrid
0
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
1
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
14
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
Cum încearcă Italia să oprească invazia crabului albastru cu ajutorul ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
ANM anunță furtuni în weekend, cu ploi și rafale de până la 55 km/h. Harta ...
Libertatea
Celalalt ziar de sport anunta:Porumboiu si Gingioveanu au batut palma,jucatorul va fi imprumutat 1 an de zile cu optiune de cumparare...asa mai da...mai aproape de realitate...auzi la ei:la schimb cu Marko???!!!
Fratilor,Porumboiu nu-i prost,stie el ce stie.O sa vedeti ce va iesi din Gangio in cativa ani(si nu multi)
Alo...nu mai aveti ce scrie...cum puteti sa scrieti asemenea aberatii...auzi:MARKO+250.000 in schimbul lui Gingioveanu...sa fim seriosii!!!
cand a aparut scandalul cu gangioveanu si taica-sau ma intrebam cine e in spatele fasoanelor astuia..pe ce se baza el?...acum am aflat!.... si-a bagat porumboiu coada...ori e posibil sa fie o regie pusa la cale de porumboiu cu mititelu sa nu-i sara lumea-n cap ca vinde jucatori
Nu cred ca Gangioveanu o sa plece, desi e pacat de talentul lui ca nu joaca la nivelul la care ar putea.
viata le-a dat cate o palma celor care nu au fost profesionisti ;) gen, cl niculescu, plesan, andrei ionescu aka mucea, acum gingioveanu. Sa-l dea cu 1.500.000 si gata, Craiova nu sta in jucatori care nu respecta clubul
ba dar ajunse si gingioveanu asta mare fotbalist.e al doilea andrei ionescu,pardon micutul balaci.
Nu mai scrieti prostii!!! Pt Marko treb sa dea Craiova 3 de Gingioveanu!!! Sa fim seriosi ce jucator e Gingioveanu?? E mai usor sa apari asa peste noapte ca speranta si mult mai greu sa confirmi.
Du-te ori la Vaslui ori la alta echpa din strainatate.La Craiova cit o sa stea interlopul asta nenorocit si prost n-o sa poti face nimic...Sunt suporter U dar nu mai pot sa-l suport deloc pe incultul asta de Mititelu.Este cel mai dobitoc patron din Ro si nu face altceva decit sa-si bata joc de cea mai iubita echipa din tara.
ba copii nu-l da porumboiu pe marko nici mort....poate da bani pe gangioveanu da nu-l da pe marko....e prea caracter si fotbalist sa renunte la el......si craiova sigur nu i-ar plati banii pe kre ii castiga la vaslui.....articol inventat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.