Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
pai are dreptate,ca barbat la 40-50 de ani iti poti gasi una de 30 de ani cu care sa faci copii,ca femeie nu. dar mass media manipuleaza in ultimi ani cu exceptile astea care intr-un final oricum nu functioneaza. Niciun barabt normal nu acceptra sa se casatoreasca cu una care are copil/copii dintr-o casnicie anterioara,dar el nu are copii dintr-o casnicie anterioara.in 95% din cazuri o femeie este "moarta" daca divorteaza si are copii.
Oooo…ce onoare…va fi de acum doamna M. Ciucă!
Se naste asa in tine o chestie ca vrei sa iti dai toti banii munciți sa cresti copiii altora si sa ai langa tine in pat o infertila in care degeaba incerci sa insamantezi ca e doar o păcălire prin 1,5 secunde de fericire a subconstientului ca ai facut ce trebuie sa faca un barbat???? Deodata la 40-50 ani ai chestia asta? Pai e un cuvant pe tru asta: se cheama ca esti ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
The voice of experience, Nea Gojgarule. Respect.
Daca o sa ajungi pe la 40-50 si o sa fii singur poate ca o sa intelegi si n-ai sa mai judeci aiurea .
Aia am vrut să aflu şi eu, de aia am dat click pe articol...
Sa le uram succes! De curiozitate....asa a spus si la prima casnicie? Intreb pentru un prieten....
Dar ați uitat sa ne spuneți câți ani are tânăra Lorena.
Lorena e cu 4 ani mai batrana decat saracu Madalin Ciuca :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.