Alte știri din fotbal
Gheorghe Hagi a anunțat lotul României! Adrian Rus și Laurențiu Popescu ignorați, Moruțan, convocat cu Georgia și Țara Galilor
0
După finala Survivor 2026, Gabi Tamaș merge în Liga 2 » A semnat deja contractul
0
Ce beneficii primesc campionii României, după ce au devenit cetățeni de onoare ai Craiovei
0
U Cluj a luat decizia în privința lui Jovo Lukic pentru meciul cu Dinamo: cu gândul la Mondial!
0
Știri din fotbal internațional
Alvaro Arbeloa confirmă despărțirea de Real Madrid: „Nu există nicio posibilitate să lucrez cu Mourinho”
0
Arne Slot îi răspunde lui Salah: „Tocmai cu stilul meu Liverpool a devenit campioană și atunci el era fericit”
0
Șoc Mondial! Anglia și-a anunțat lotul pentru CM 2026: doar 8 „supraviețuitori” din Qatar, 4 absențe de răsunet
0
A jucat 7 ani cu Kylian Mbappe și spune că francezul are un mod aparte de a gestiona tensiunile la Real Madrid: „Așa arată un jucător mare”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
După ce am văzut mai multe declarații după meciuri ale acestui " mereu Nemulțumit " poți trage niște concluzii ; un fel de viitor Alibec care tot timpul da din mâini și reproșează la toată lumea ! Plus un vocabular de " maidan " ca și prestația lui pina în prezent ! Nu este la primele abateri și în curând poate sa plece unde vrea ca Nu- l va regreta nimeni de la CFR cu " figurile " acestea în cap !
Varga s-a pacalit grav iar, l-a dat pe Birligea cu mentalitate de campion si l-a Luat pe fitosul Louis, care produce mai mult nevricale decit fotbal !
Cu atitudinea asta e greu ca pe Munteanu sa-l transfere o echipa serioasa. La fel Olaru cu tavalelile lui si protestele catre arbitri.
Eu va sfatuiesc sa va luati gandul ca Louis va ajunge vreun mare fotbalist. Nu are atitudinea necesara, deja e plin de ifose, si nici nu se rupe cu efortul. El crede ca poate juca doar din talent. Din pacate, cred ca va fi inca un fotbalist trecut la categoria "putea mult mai mult, dar nu a reusit". In comparatie cu el, Birligea e top la ambitie si implicare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.