Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Donald Trump pune o singură condiție Iranului pentru a renunța definitiv la ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Pai nu rusine dar nici business nu a facut... nu cand iti propui 20 de milioane la transfer si iei o treime. Nu cand de fapt profitul este probabil abia pe la 1 milion per total si nici sportiv nu au castigat nimic cu el... De ce nu mai tine acum de pret?? E clubul in risc de faliment?? E jucatorul terminat?? Numai de rau.
Ce transferuri a facut Craiova in trecut si nu au facut absolut nimic cu banii aia...
Se va antrena pe plaja, intr-un campionat comparabil cu liga 2 Bulgaria. Dar este alegerea lui. Din pacate, a pus pauza fotbalului.
In 6 luni vine inapoi ....
LM nu va face nimic in MLS, unde fitosii si simulantii sunt tratati cu dispret si marginalizati de catre toata lumea: arbitri, antrenori, adversari, colegi, suporteri. LM a ajuns in cel mai dificil campionat pentru tipul lui de fotbalist, mai rau nici nu se putea.
Pai cum ma, nu sunt la noi in tara cele mai mari impozite si de-aia pleaca toata populatia, ca o fura statul?! Aflam ceva nou?
E totusi o diferenta intre el si Baluta. Are alta varsta, e format in Italia, fata de un jucator spre 30 ani care n-a rupt gura targului vreodata nici la noi in campionat. Eu personal cred ca va fi vedeta la echipa aia din SUA, dar e pacat ca n-a mers totusi undeva in vestul Europei. Nu stiu ce anume il face sa para fitos, nemultumirea blocarii la CFR cand chiar putea juca undeva la nivel mai inalt pe bani mult mai multi e justificata. Iar la Fiorentina nu a fost niciun rateu, el si-a facut junioratul acolo, s-a si vazut ca e mult peste nivelul superligii. Nu promovezi asa usor la cluburi de Serie A.
pt Varga e o afacere buna, a luat mai mult decit merita pe campionul la fite si mofturi ! Pt Luis poate e un alt rateu ca la Fiorentina, sa nu patesca ca Baluta la LA, out dupa 2 luni ;-)
Daca te faci de rusine cu o incasare de 7 milioane de dolari atunci ori esti un multimilionar( tind sa cred ca nu ti-ai petrece timpul pe acest site comentand) ori esti prost si penibil. A doua varianta mi se pare plauzibila
Daca vrei sa afli cum e omul roman...e de ajuns sa citesti aici comentariile :)) Ba, voi chiar nu puteti de grija banii altora? Varga si-a luat 6,7,8 milioane, car o fi...Da tot a luat cat voi nu luati o viata intreaga. Tot salveaza clubul de insolventa. Doare, stiu. Pa! An nou fericit!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.