Alte știri din fotbal
S-a stabilit programul etapelor 5 și 6 din Superliga » Când se dispută derby-urile Craiova - Rapid și Dinamo - Rapid
0
Verdict la Disciplină: un meci fără spectatori, după Rapid - Dinamo! » Lovitură grea în lupta la titlu
0
Gică Popescu dezvăluie ce l-a sfătuit pe Hagi, înainte să preia naționala: „Nu mi-a cerut părerea, dar i-am spus eu să facă acest lucru”
0
Florin Răducioiu: „Îi doresc mult succes ca selecționer, dar va avea mult de muncă! Poate fi numit și «salvatorul»”
1
Știri din fotbal internațional
Triplul campion al Superligii, despre calificarea țării lui la Mondiale: „O săptămână se petrece! Veți vedea o surpriză”
0
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
2
Au apărut imaginile! Cum a trăit Novak Djokovic loviturile de departajare la Bosnia - Italia
1
Selecționerul Bosniei le-a închis gura cu două fotografii și 6 cuvinte, după minunea cu Italia
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Procesul avocatului prorus care îi îndemna pe suveraniști „să pună mâna pe ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Donald Trump ia în considerare să retragă SUA din NATO: „Mă gândesc serios ...
Libertatea
B-ul
Si Steaua a decedat oficial in 2003, dar a lasat ceva moroi in urma ei, vreo doi, trei pe GSP care fac cat galeria lui nentu Gigi, toata si la gramada.)))
Zeama de cleste, singura solutie. Panaceu universal: extractia.)))
La tenis se pricepe Țiriac, nu? Și pe lângă ca e miliardar, nu a avut bani să facă o academie de tenis? Zgârcenia nu e o virtute, când ai realiza ușor o diferență.
pai daca are dreptate. nu vrea nimeni vitanul barzesti a lui negoitza si rapid a murit oficial in 2016. mafiotii astia vad ca nu vrea nici naiba sa bage un leu in fotbal si daca cineva se avanta sa bage bani baga echipa in faliment in 2 ani(vezi cfr cluj daca nu intra in grupe anul asta si nici nu are cum sa intre) dar ataca Steaua aka singura echipa la care se baga bani si merge cat de cat bine. pai ce naiba sa mai spui la asa ceva. este clar ca,clona fc r din liga a 2-a nu este rapid si nu a fost niciodata. doar ca toti astia merg pe burta si nu fac scandal pentru asta. de ce? habar nu am.
Nu ai scapat de refulari ? . Alergii cainii , dai cu pietre in vagoanele trenului ( mai ieri te framanta rau abonamentele Rapidului )si nu scapi nici pace de starea de agitatie . Ai simptome de 'masea de minte nervoasa' . Ceaiul de tei este slabut , incearca doze mari de diclofenac .
Da bai ai ghicit în palma aia a ta uzata după ce te-ai frecat la creier.Esti inteligent ca vrăjitoarea Florica viitoarea ta șefă.
din pacate nu este asa. daca era in moarte clinica,murea de mult,din 2014. dar din pacate si daca am juca noi de pe gsp pentru vitan barzesti in liga 1,tot nu am retrograda. la ce lot au astia trebuiau sa retrogradeze de mult, dar uite ca te trezesti ca pe linie politica bate clona csu cu 3-0.
Dinamo este un club in moarte clinica.Pune-ti stiri de doi lei cum a ajuns si ziarul asta.Un club nu se cumpara pe povești.Hai ca il dau gratis si cand vii numai bombe găsești. Gsp tot mai jos cobori.
no *** sherlock. toata lumea chiar credea ca tiriac la 100 de ani se baga in mocirla politco fotbalistica a ligi 1. wtf?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.