Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Când te adresezi unui bărbat normal, ferește-te de expresii precum „Vai, dragă”! Sau te pomenești că...apăi, ferească Dumnezeu, maică!
Vai, nu va.avea.MI.stadionul. LOR, facut din bani publici..cata nesimtire..aveti in Bucuresti 4 stadioane.noi..Arena Nationala,.Arcul, Rapid, Steaua...si nenorocitii astia au dat militia la.o.parte, si nu va fac stadion...Comstanta, Brasov, Timisoara...ce sa mai zica ? Sau orasele astea nu conteaza...aveti tupeu. P.S. Stiu, Brasov si Tm nu au echipa in prima.liga...dar poate, daca ar avea.stadion, va.fi altceva...debarasati.va de uniforma de militieni, de banii publici, de hotii din vechea si actuala conducere, si poate o sa fiti vazuti altfel...daca doriti..daca nu, fiti mai drparte o capusa care traieste bine sub umbrela MI.
Ce legatura are CNI cu Min de Interne ? Dinamo chiar nu se poate deszice de MI ? Se spune ca nu poti schimba trecutul....dar la ei si prezentul si viitorul e legat de MI...
Salutări Oameni Buni ! Despre acest nou stadion am două serioase neclarități despre care nu aud vreo concluzie favorabilă ! E vorba de 2 SERIOASE PROBLEME ! Mai întâi faptul că va avea numai 25.000 de locuri și apoi faptul că se face fără pistă de atletism ! Dacă se menține această decizie, se riscă niște nedorite consecințe ! Mai întâi trebuie precizat, vremurile vor continua să se schimbe ! Sărăcia va scade, investițiile vor crește și sunt SIGUR că și echipa va fi mult mai performantă ! Ce va urma ?! E mai mult ca sigur că la stadion vor veni mult mai mulți spectatori ! Și, prin urmare, stadionul va fi deseori NEÎNCĂPĂTOR ! Ce vom face atunci ?! Oricât de indiferenți am fi față de acest aspect, vom ajunge inevitabil la concluzia că stadionul este ... PREA MIC !! Și ce va trebui făcut ?! Vă spun sigur de pe acum că se va ajunge la necesitatea de a fi demolat acest nou stadion și de a fi construit unul mai mare ! Adică se vor pierde mulți bani ! Și asta de ce ?! Din cauza greșelii de mari proporții care se face acum construindu-se un stadion mult prea mic pentru perspectivele acestui club ! Chiar dacă acum ar fi suficientă această capacitate, trebuie să ne gândim și în perspectivă! Rămân la concluzia că un stadion de numai 25.000 este prea mic pentru un club ca Dinamo! De asemenea, nu pot și NU am să fiu niciodată de acord cu absența pistei de atletism ! Eu sunt fost practicant și de fotbal și de atletism ! Și trebuie sprijinite ambele sporturi și nicidecum numai fot
După logică asta e gigist cu acte in regula!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai sa faca stadionul sponsorii, baietii aia destepti din energie, ca avem curentul si gazul cel mai scump din UE ;-)
Ciolacu a plecat de ceva luni. Dormi de pe atunci?
Vai draga, cata emotie ... Era clar ca nu se va construi. Au trecut prin mari emotii oricum ca nu i-a legat pt faptul ca s-a descoperit ca au existat "lucrari" platite dar neexecutate la arena actuala. I
Asta e pericolul, ca-i in mijlocul orasului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.