Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Sa inteleg ca antrenorul sezonului regular este... Gigi Becali!
Multi
Nicio surpriza! Steaua a fost evident cea mai buna echipa din sezonul regulat. Merita sa fie si Man chiar daca a plecat la Parma. Nu merita cotonogarul sinistru Deac, care ieri a calcat brutal, violent, pe glezna unui copil de 18 ani, Perianu! Din pacate in play-off va fi greu. Principlul vinovat fiind managementul catastrofal (Jiji, MM, Peterea), care a facut ca Steaua acum sa nu aiba niciun fundas central si niciun atacant in lot.Inadmisibil! Apoi urmeaza deja cunoscutele criterii dupa care se da titlul in play-off-ul burlanesc: cooperativele, reciprocitatile, fluierasii amici. De ce ar fi altfel anul acesta daca de 5 ani astea sunt regulile???
Orarul Astrei e mult peste Vlad? Bolovan?
Așa este, cât poti sa fii de prost...
*** ,morutan nuface nimic nici in campionat nicila under 21 unde afost cel mai slab ,Olaru se sbate si el in mediocritate iar portarul Astrei este mult peste Vlad .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Man in locul lui DEAC
numai pe *** gsp se putea intampla asa ceva
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
l-au pus pe gigi becali cel mai bun antrenor..taree
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.