Alte știri din fotbal
A sosit ziua cea mare pentru Rapid » Olimpiu Moruțan a aterizat în România și merge la vizita medicală
0
Concurează cu Rădoi » Angajatul FRF, cu ceas de 200.000 de euro la mână
0
Când va debuta Moruțan la Rapid » Gâlcă abia îl așteaptă!
0
Nicolae Dobrin putea ajunge la Universitatea Craiova! Scena cu „Gâscanul” în tricoul Științei și de ce nu s-a mai făcut transferul: „Păunescu l-a furat de la Pitești, apoi s-a ajuns la Ceaușescu”
0
Știri din fotbal internațional
Risto Radunovic știe cum FCSB poate scoate un rezultat bun la Zagreb
0
Trei fani au fost arestați după un meci din Liga Campionilor » Motivul este incredibil
0
Otto Hindrich, debut de coșmar la Legia: 3 goluri primite și o mare gafă
0
FCSB la Zagreb, în arena care a surprins începutul unei tragedii istorice: 36 de ani de la revolta ce a anunțat războaiele sângeroase din Iugoslavia
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
0
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Aia ziceam și eu, eram sarcastic.
In italia se fac lucrurile curat??? De aia e cate un cutremur la 5 ani si retrogradeaza pe rand toate cluburile mari???
De fapt tu nu ai inteles nimic. Tocmai asta e problema. Lpf te obliga sa faci asemenea magari. Dar cand a cerut gg a sarit repede in ajutorul lui. Pentru alții nu se poate face dar pentru prietenul gg e normal. Fcsb si voi echipele cele mai favorizate. Sa nu uităm cum ati scapat anul trecut de retrogradare. Culmea cum s-au aliniat toate astrele pentru voi.
D-le Gino Iorgulescu, dl George Becali NU este patronul Fcsb. Mai contează restul explicațiilor puerile?
Da e simplu, astia care-s de partea lui Iorgulescu & Becali sunt Cooperativa de alta data.
Șucu și-a dat seama că doar pe fotbal nu poate. A văzut cum e să apari pe lângă prim-ministru, să te faci că ești important și dai cărțile, așa că s-a gândit să facă la fel și aici. Ce nu știe, e că și-a luat aliat pe cel mai mare șarpe, alunecos Mike, sforarul din umbră. Prevăd un nou fiasco pentru “il diretore”, poate ultimul prin zonă. Apoi, dezgustat, se va exila pe alte meleaguri, unde lucrurile se fac curat, la vedere, după reguli clare. În Italia ))) !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Adica asta e cooperativa cuviosului!
ce face gino asta asa de bine de sta acolo de atata timp? psare o liga a lui becali
De dimineață, a vorbit prin telefon la alta emisiune, nu putea să lege trei cuvinte, lipsit total de coerență, cum poate sa fie un asemenea personaj lamentabil șeful ligii 1?...faptul că președinții multor cluburi îl susțin e trist și ii face părtași la mizeria in care se scaldă fotbalul românesc....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.