Comentarii (140)
utilizator șters
utilizator șters  •  24 Mai 2017, 20:16
Postat de timm pe 24 Mai 2017, 20:04

Cand ai un singur cont... Asta e. Bine ca a inceput azi procesul de faliment fcsb.

Chiar ca .... Le-a facut vara frumoasa fcsbistilor :-))))) Acum ii vor fredoma melodia aluia cu Vara Nu Dorm gandindu-se la domnul locotenent - colonel de justie Florin Talpan :-))))))

timm
timm  •  24 Mai 2017, 20:16
Postat de John Milne pe 24 Mai 2017, 20:12

***

Poate e invers. Mai gandeste.

eucutine
eucutine  •  24 Mai 2017, 20:15

mai degraba gasesti o farama de inteligenta (desi sansele sunt mici) la nelu palnie sau iosif din vaslui decat sa aiba sc fc fcsb sa vreo sansa la TAS.

timm
timm  •  24 Mai 2017, 20:13

Se poate organiza si un miting de sustinere la TAS. Cu 50.000 de fcsebisti. La numarat tot 199 vor fi.

1425838917717550
John Milne  •  24 Mai 2017, 20:12
Postat de timm pe 24 Mai 2017, 20:10

Burleanu a spus ca face o exceptie, puteti merge deja. De ce nu mergeti la TAS? Hai la TAS cu voi. Hai gaura de 150K.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

iosif_vs
iosif_vs  •  24 Mai 2017, 20:12
Postat de timm pe 24 Mai 2017, 20:10

Burleanu a spus ca face o exceptie, puteti merge deja. De ce nu mergeti la TAS? Hai la TAS cu voi. Hai gaura de 150K.

Da ma, bine, mergem. Ca doar ne permitem sa platim la TAS cheltuieli de judecata cam cat bugetul unui club sarac si insolvent din liga 1, gen dinamo sa zicem

timm
timm  •  24 Mai 2017, 20:12
Postat de John Milne pe 24 Mai 2017, 20:10

Mai sunt 2 etape din playout .

TAS nu joaca playout, e dechis. De ce nu mergeti?

1425838917717550
John Milne  •  24 Mai 2017, 20:10
Postat de xclx pe 24 Mai 2017, 20:11

De ce refuza FRFul sa valideze rezultatele sa poata merge la TAS? de ce se tem ?

Mai sunt 2 etape din playout .

timm
timm  •  24 Mai 2017, 20:10
Postat de xclx pe 24 Mai 2017, 20:11

De ce refuza FRFul sa valideze rezultatele sa poata merge la TAS? de ce se tem ?

Burleanu a spus ca face o exceptie, puteti merge deja. De ce nu mergeti la TAS? Hai la TAS cu voi. Hai gaura de 150K.

timm
timm  •  24 Mai 2017, 20:08
Postat de xclx pe 24 Mai 2017, 20:09

***, cum sa iti dai reply singur?:))))

Asa pare daca nu ai creier.

  • 1
  • •••
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Comentează