Comentarii (140)
utilizator șters
utilizator șters  •  24 Mai 2017, 20:55
Postat de Pompiliu Bota pe 24 Mai 2017, 20:50

Asta sa o creada Burleanu; ,,informarea,, LPF nu tine loc de lege. LPF trebuia sa schimbe regulamentul (LEGEA) !

Regulamentul apartine de FRF. LPF au facut ce au putut, adica au trimis informarea. Tu, inainte de ultima etapa, stiai ca departajarea se face dupa meciurile din play-off sau din tot campionatul? :-))))

the.best.judge
the.best.judge  •  24 Mai 2017, 20:47
Postat de timm pe 24 Mai 2017, 20:45

A inceput procesul. E normal sa vrei dreptate si respectarea legilor. Tu visezi un fcsb i peste 3 ani. :))))))) Visatorule.

Voi sunteti aia visatori, care mai cred in basme si echipe departamentale :))))) Stima Talpan, ne-ai scapat de ***. :))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  24 Mai 2017, 20:47
Postat de panzer_lehr pe 24 Mai 2017, 20:43

Te-a bagat cineva in seama ? Fa pasi .

Nu, dar cum nu te-a bagat nimeni altcineva, mi-a fost mila de tine :-))))) te vedeam singur, neiubit nici macar de fcsbisti :-)))))

887888274661367
Pompiliu Bota  •  24 Mai 2017, 20:50

Asta sa o creada Burleanu; ,,informarea,, LPF nu tine loc de lege. LPF trebuia sa schimbe regulamentul (LEGEA) !

utilizator șters
utilizator șters  •  24 Mai 2017, 20:45
Postat de iosif_vs pe 24 Mai 2017, 20:44

Sa stii ca am donat pentru catedrala. Nu cat Gigi, ca n-am banii lui, dar o suma decenta

Io nu! Si nici nu intentionez :-))))) In fine, cum o parte din bani vin de la Buget, am contribuit fara sa vreau, dar asta e ... :-))))

utilizator șters
utilizator șters  •  24 Mai 2017, 20:44
Postat de timm pe 24 Mai 2017, 20:42

Bravo. Hai Steaua. Respect Lacatus. Respect Petrea. Respect Talpan da-i faliment la cihoban.

Io am spus mai devreme, la articolul ala despre acuzatiile aduse Nasului Sandu, ca prefer recuperarea prejudiciului nu falimentul, insa daca va fi faliment, asta e, o sa fiu trist vreo 5 minute, intru pe forum *** si imi trece :-)))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

iosif_vs
iosif_vs  •  24 Mai 2017, 20:44
Postat de utilizator șters pe 24 Mai 2017, 20:39

***

Sa stii ca am donat pentru catedrala. Nu cat Gigi, ca n-am banii lui, dar o suma decenta

utilizator șters
utilizator șters  •  24 Mai 2017, 20:41
Postat de iosif_vs pe 24 Mai 2017, 20:39

Nu exista rapidisti, dinamovisti bla bla bla. Exista doar stelisti si restul lumii

Bun, sa zicem ca pot exista si argumente cum ca macar pt o perioada Steaua si fcsb au fost o singura echipa, insa pot sa iti garantez ca NICIODATA, stelistii nu au fost si nu vor fi fcsbisti! :-))))

panzer_lehr
panzer_lehr  •  24 Mai 2017, 20:43
Postat de utilizator șters pe 24 Mai 2017, 20:36

A venit? Care e! :-))))

Te-a bagat cineva in seama ? Fa pasi .

timm
timm  •  24 Mai 2017, 20:40

Viitorul Campioana, fcsb spre FALIMENT.

  • 1
  • •••
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • •••
  • 14
Comentează