Alte știri din fotbal
Titularul lui U Cluj, ofertat de Craiova înainte de finala campionatului! » „Am auzit și vom avea o discuție cu el! Nu a anunțat pe nimeni!”
0
Gică Hagi, primele măsuri la naționala României: „Lot de 33 de jucători, câte 3 pe post!”
4
13 schimbări au fost decisive pentru titlul Universității Craiova! Mihai Rotaru a dat lovitura
0
„M-am bătut cu Rădoi la antrenament, putea să mă curețe” » Reacția căpitanului FCSB l-a lăsat perplex
1
Știri din fotbal internațional
Florentino Perez a plătit clauza de reziliere » Transferul surpriză pe care Jose Mourinho îl cere la Real Madrid!
0
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lotul Suediei pentru Campionatul Mondial: Atac stelar din Premier League
0
Albania s-a despărțit de Sylvinho » Se știe deja înlocuitorul brazilianului: al patrulea selecționer italian
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
2
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
Balaoachesul moare de oftica ca l-a scos Steaua si n-a ajuns in semifinalele EL,cat despre faptula ca e 80% din tat-su ,probabil stiinta fotbalului era in restul de 20%,ca de varzanel s-au lipit mai mult partiele alea cu vatmanul ucigas,arbitrii complotisti etc.Daca-l intrebi pe al batran,el spune si acum ca razboiul a inceput sa-i faca lui rau.
cine-i *** asta?ce profesie are ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Te-ai uitat in oglinda? Sau toti aia care au invins steoaia, sunt ***? Vai mamicutza ta de ofticos!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si *** asta mai vorbeste?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aia cu ultima etapa are dreptate avem precedente steaua timisoara un clasic 2 p 1 f steaua vaslui un 3 0 la vaslui si urziceni steaua 1 1 aia au luat campionatu wc romanesc a mers in europa
1. n-are ce parere sa-si dea *** jr. despre ASA, conducerea alora, Steaua, dinamo sau orice alte echipa la care nu activeaza. 2. cine a zis ca ASA nu mai poate fi campioana? s-a terminat campionatul? pai simplu, chiar f. simplu poate fi campioana: bate Otelul si Steaua egal la Iasi....nu e greu =))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
toti jurnalistii sunt suprinsi mereu de "ultimul" meci slab al lui ASA, le uita pe restul... de parca ar fi castigat 20 de campionate la rand, si brusc, au pierdut la giurgiu...
offtopic: e incredibil cum nici macar un "jurnalist" nu observa cum ASA si-a aratat fata de nou promovata in ultimele multe meciuri (sa zicem dupa meciul de la bucuresti cu steaua - si presupunand ca n-au jucat pe national arena ca o nou promovata care a tras de timp din prima repriza)... au pierdut doua meciuri din 3 (in care nu au jucat nimic) si au castigat pe final - cu noroc - cu petrolul (in conditiile in care pe contra atac, petrolul avea niste jucatori care pareau ca joaca pentru ASA)... practic nimic... si vreti sa fie astia campioni? parca vad ca in 2-3 saptamani va aduceti aminte cum au facut atatea puncte si vedem iar articole cu statisticile greselilor de arbitraj
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.