Alte știri din fotbal
Cum a arătat România la precedentul baraj pentru Cupa Mondială
0
Echipa de start, confirmată! + Românii au plecat încolonați spre stadion. Familia lui Drăgușin, în galerie. Apelul la o deplasare civilizată e întâmpinat cu huiduieli
46
Mesaj din delegația oficială a României: „Dacă acest lot merge la Cupa Mondială, să le facă statuie!”
0
Umilință totală pentru Arena Națională! » Ce am găsit pe Tüpraş Stadium din Istanbul: dotări SF la VIP
1
Știri din fotbal internațional
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
2
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Clona fcsb acolo, poate se muta cu totul.
Alexandria ... oras mare ... Oras care da fotbalului o gramada de jucatori
Spălări de bani/afaceri cu statul. Proiect de 10 milioane dintre care doar vreo 6-7 vor fi investiți în stadion. E valabil și pentru celelalte stadioane care în ultimii ani au apărut ca ciupercile. Avem stadioane ultramoderne și fotbal ioc!
E' bine ca se face,dar nu inteleg cum la altii se poate si la Dinamo nu. Probabil ca interesele sunt prea mari acolo...
Asta e un proiect din ala unde va aparea o echipa va ajunge probabil prin liga a 2-a hai poate un sezon prin prima liga...apoi se va supara patronul si isi va lua jucariile. Echipa dispare apoi si "arena" ajunge in paragina. Frumos nu? Tot stau si ma intreb de ce nu se fac stadioane in zonele cu traditie si unde ai putea avea o masa critica de suporteri (Brasov, Constanta, Iasi, Galati, etc.) Nu zic ca Alexandria nu merita o arena decenta, dar sunt zone ce ar putea aduce mai multa rentabilitate daca tot fac astia studii de fezabilitate
Am cezut ca e stadionul lui Mititelu din Balta Craiovita.
:))) ar putea! Cand ii expulzeaza de pe national arena, nu o sa mai aiba acces nicaieri. La Arcul de triumf nu ii primeste, pe Ghencea nu se pune problema, la mogosOaia ce ar mai avea loc :)))))
Stadioane, gondole, parcuri in padure! Sute de milioane de euro in stadioane in timp ce spitalele se prabusesc si elevii in ca mai merg la toaleta in gradina scolilor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.