Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Momentul în care pușcașii marini americani au urcat la bordul unui ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Hora, care a marcat mai mult decât bietul Man, cui a atras atenția? :)) Oare pentru Hora veniseră cei 7 scouteri (cam putini) de la Real Madrid? :))
Mediul în care fac performanță, Alex. Unul neperformant, habarnist și mercantil.
Hai sa fim seriosi, nu-i presa de vina! Sarbii si croatii (de exemplu) de ce reusesc si romanii nu?
Carierele si le-au terminat singuri...sau le-a taiat tendoanele Gigi si noi nu stim!?:)))
unul din groparii fotbalului romanesc sunteți voi presa.. Va plac știrile bomba(cele mai multe fake ), și ridicați rapid în slavi câte un jucător cu 2 meciuri bune.. ceea ce clar ca nu e bine pt ei
Nu știu cum s-o zic, dar are Gigi Becali un dar aparte, a vândut patru și a luat țeapă cu zece+ a terminat carierele a cinșpe. Nu tot timpul e timpul de țepe, nea Gigi. :))
Poate îl ia Nantes, poate își mai ia o țeapă Anderlecht sau Sparta Praga, dar nu PSG. Aia fac baie în sute de milioane de euro. Aia ia de la Barcelona, Real, jucători. Nu de la Fcsb
Peste 2-3 sezoane va juca la FC Clinceni.
Auzi cucoana mai aberezi mult? Poate dacă vor aia o impresara *** și ii satisfaci bine, atunci da banii pt Man. Auzi are loc la PSG. Auzi Cavanni, DiMaria, Neymar, Mbappe, Draxler. În locul cui sa joace Man?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E nevoie la GSP- (PSG ⇇ de-a-ndoaselea)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.