Alte știri din fotbal
CS Dinamo, trupa lui Ionuț Chirilă, a obținut prima victorie a sezonului! Azi sunt programate 7 meciuri în Liga 2
23
Președintele Rapidului: „Incredibil! Un plus mare pentru noi”
0
Olimpiu Moruțan, decisiv în victoria Rapidului cu Petrolul: „Asta nu înseamnă că trebuie să fiu titular”
0
Antrenorul Petrolului, după 0-2 cu Rapid: „Am avut o problemă mare”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal a pornit ca din tun în cursa de apărare a titlului!
1
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
1
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
Mutu who ? Zicu hmmm ? astia mai sunt fotbalisti? Mutu a fost la viata lui...dar daca "maria" si "coca" au fost mai importante acum ajuns atlet...el sta bine la rezistenta...alearga si el pe teren ca sa fie 11. ZICU N-A FOST NICIODATA FOBTALIST...GARSON ALA E BUN PENTRU LIGA A 2A..IAR TEIXEIRA NU A ARATAT NIMIC DE CAND A PLECAT DE LA BRASOV. DECI CARE SUNT ABSENTELE ??? IAR DACA TIN EU MINTE...MECIUL SE JOACA LA PLOIESTI NU LA BUCURESTI...DECI DL. SAU DNA. ZIARIST DE CARTON... MAI BAGA O FISA ...PENTRU CA ESTI PRAFFFFFFFFFFFFFFFF !!!
Cica 3 jucatori au fost "lasati acasa". Pai Betrolul joaca acasa ba.
Ce titlu de 2 lei - Lupii" decimaţi'' fiindca lipsesc Mutu si Zicu. Nici fanii Petrolului nu cred ca regreta absenta lor.
Veste proastă pentru Steaua. Cu Zicu şi Mutu în teren Steaua juca practic în superioritate numerică.
Singura absenta notabila, importanta chiar, este Texeira. In rest ...
la acest articol imi place expresia "Adrian Mutu şi alţi 3 jucători importanţi au fost lăsaţi acasă".....adica Petrolu,desi joaca acasa,a lasat jucatorii acasa......daca aveau meci in deplasare mai ziceam sa se potriveasca aceasta expresie dar asa.....dar ce sa ceri unor ziaristi facuti pe genunchi!?
Este "poate" cea mai valoroasa??? :)))
Wow, acum are si Steaua o sansa daca nu joaca Zicu....
strategii d'ale mass-media!! Daca ia bataie, cum ar fi normal sa aibe o scuza! Aaaa, am uitat! Lucescu jr daca pierde se duce la ucrainieni in locul lui taticu! Asta da stire, nu?
io zic ca pe zicu sa-l operati de ceva...chiar nu conteaza daca are ceva, doar sa-l operati in fiecare saptamina ,sa stea numai operat , poate asa scapam de el .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.