Alte știri din fotbal
Ciprian Marica a ieșit de la întâlnirea decisivă cu Gică Popescu, după ce amenințase cu plecarea de la Farul: „Ne-am pus de acord”
0
Denis Alibec a primit oferta scrisă: „Așteptăm răspunsul lui”. Rămâne în Superliga?
1
Ziua și transferul! Poli Timișoara a prezentat transferul #8
0
Negocieri cu Mino Sota: „A insistat pentru transferul lui”
0
Știri din fotbal internațional
A devenit „victimă” în cantonamentul Croației la Mondial » Concediat din cauza vinului!
0
5 motive pentru care Cupa Mondială este atât de controversată
0
Leo Messi răsuflă ușurat înainte de Mondial: „Trebuia să scap de temeri”
0
Răsturnare! Barcelona a luat decizia finală în privința lui Marcus Rashford
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
0
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
1
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Eugen Tomac este gata să schimbe miniștrii pentru ca Guvernul să fie votat ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
C-am penibil articolul...Costea e mult peste Tanase la toate capitolurile.In fine.In ziua de azi toti se cred mari gazetari!
Tanase
Colectionar de bilete si programe de meci, caut alti colectionari pentru schimburi.
Ce comparatie . Unu joaca atacant si celalalt mislocas. un articol prostesc,de rasul lumii, cear fi sa compari Puyol si Ronaldo. Si cum de a iesit tanase mai bun ca abia a dat un gol, Costea parca e golgeter.
Deci in primul rad cel care a scris comentariu asta e un prost. Costea e atacant si Tanase e mislocas. Cum sa comparati asa ceva.. IN al doilea rand Costea joaca mult mai bine ca Tanase , a dat destule goluri, pase, hmm Tanase parca a dat UNU singur. deci ca sa evaluam mai bine Costea nota 8,5 si Tanase 6. Tanase la faze fixe si penaltiuri doar la antrenamente lati vazut ca asa de doua trei ori a avut ocazia in meciuri oficiale. Cu capu nu m am vazut sa dea goluri.NU mai faceti articole aiurea^^
hai sa fim seriosi ,costea ii cu 10 clase peste.
UN ARTICOL DE RISU' LUMII !!!! PAI SE POATE COMPARA COSTEA CU TANASE !!!!! CINE FACE O ASTFEL DE COMPARATIE E ORI PLATIT DE "CINEVA" SA O FACA ORI NU CUNOASTE FOTBAL !!!!! TANASE ESTE SI VA RAMINE LA NIVEL DE FOTBAL, LA STADIUL DE AI FACE PANTOFII LUI FL COSTEA !!!!!
foarte corect...pacat ca o vad eu, un dinamovist, si nu vad gesepestelistii:( ionita e f bun
serie b, serie b!!!!
Cum puteti voi sa comparati un jucator care a jucat 15 meciuri in tur cu unu care a jucat 5-6?? Si cum puteti compara un atacant cu un mijlocas ca sa fim serios Tanasa nu e atacant
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.