Alte știri din fotbal
Aurel Beldeanu este în extaz: „Vom fi campioni cinci ani la rând! Am închis gurile tuturor”
0
Dorinel Munteanu, înaintea meciului decisiv cu FCSB: „Este o oportunitate, dar nu depinde de noi”
0
Edi Iordănescu a intrat peste vedetele naționalei: „Am oprit totul instant! Știți ce mi-a zis Răzvan Marin?”
0
„Bombă” în Superliga » Pe cine vrea Hermannstadt în locul lui Dorinel Munteanu la baraj
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
nu`ti bate capu ... ca la fel zice si de anglia.... uita sa zica ca Arsenal are o restanta...... meci aproape castigat la cum joaca ei ... deci dif o sa fie de 2 pnt.....
UNDE MA LA FIFA? SAU LA CONCURSUL DE DEGUSTAT VINURI POATE :D
intre barcelona si RealMadrid e un punct nu 3 ba Dinca...
Steaua va termina la 3 pct. avans de a 2-a clasata,iar la primavara se va detasa de la o etapa la alta,Stoichita e meserias,va face treaba buna la Steaua,.....HAI STEAUA!
care "varf"??? asta e fotbal ce se joaca in romania? miuta asta de dezorganizati?? singura echipa care mai face ce face, si asta se vede in rezultatele de afara, e Unirea...in rest??? ce comparatii cu anglia si spania...voi sunteti betzi??? voi a-ti vazut ce joaca aia acolo?? Birmingham C. ar iesi campioana la noi si asta la ft mare distatza de restul plutonului.
Sper k pana la urma spre binele STELEI sa se opreasca conflictul dintre fani si Becali...!!!
gandrei-ule...nu mai visa mah...u nu vezi ca la dinamo sunt numai betzivi kre joaca doar cu numele...STEAUA => campioana sh de toamna sh la sfarshit...Stoikita este antrenorul ideal...shtie cum sa il adulmece pe Giginho,iar Steaua cu el a jukat foarte ofensiv...primind doar 2 goluri in campionat de knd a venit el in 7 meciuri,fata de 6 in 6 meciuri kat au primit cu bergodi...!!!
poate ca este cel mai echilibrat din ultimele sezoane, dar este tot adevarat ca este echilibrat nu ca ar fi echipe bune ci ca toate sunt de un nivel scazut
Eu zic ca dinamo va fi campioana de toamna. Pentru ca se va intoarce roata, altfel Borcea va face cu nervii. Pe locul 2 va iesi CFR ca acolo isi vor face treaba "jucatorii" Muresan si Arpi iar pe 3 FC Vama Brasov.
daca i-si vede de treaba, CFR Cluj are sanse reale de a termina pe primul loc. inschimb lupta este deschisa si va ramane asa pana la finele sezonului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.