Alte știri din fotbal
Florin Prunea l-a auzit pe Robert Niță după Dinamo - Rapid și nu s-a mai abținut: „Simbolul! Are, mă, 20 de meciuri?”
0
CFR Cluj a reușit performanța „interzisă” de 5 ani în Superligă
0
Raul Opruț a avut puterea să glumească și a oferit declarația serii, după Rapid - Dinamo: „I-am zis să vină cât mai repede”
0
Daniel Paraschiv: „Incidentele dau un pic de nebunie unui meci de fotbal. Am luat și eu bulgări, dar cine nu a luat în copilărie?”
0
Știri din fotbal internațional
Pep șochează după 2-1 cu Newcastle: „Vreau ca băieții să se bucure de viață cu caipirinha și daiquiri”
0
Manchester City - Newcastle 2-1 » „Dubla” lui Nico O'Reilly îi aduce pe „cetățeni” la două puncte de liderul Arsenal!
0
Bayern câștigă cu emoții, Borussia se împiedică în derby-ul etapei, iar bavarezii au un avans liniștitor înainte de „Der Klassiker” » Clasamentul din Bundesliga
0
Cesc Fabregas a dat declarația zilei: „Este Real Madrid-ul Italiei!”
0
Lifestyle
Un caz care schimbă tot! Alpinist condamnat pentru omor, după ce și-a abandonat iubita pe cel mai înalt vârf din Austria: „Nu vă consider un criminal. Nu vă consider un om fără inimă”
6
Studiu înfiorător: TOATE căștile audio „pot cauza cancer, probleme de dezvoltare neurologică și feminizarea bărbaților”
0
Jenson Button a dezvăluit ce privilegiu pe viață primește fiecare campion de Formula 1: „Se numește permisul roșu”
0
Are 57 de selecții în naționala României și a semnat cu Asia Express! Avem toate detaliile
3
Donald Trump reacționează după arestarea lui Andrew: „O rușine, foarte ...
Libertatea
Momente de teroare la patinaj viteză: o sportivă a fost tăiată pe față de ...
Adevărul
Aurel Țicleanu, despre stenogramele explozive cu Craiova Maxima: „M-am ...
GSP SPECIAL
Povestea ucigaşei care îşi racola victimele prin mica publicitate şi a ...
Libertatea
DNA scapati ne de mafia asta din fotbalul romanesc!
mitica e un mare mafiot si parsiv ... inventeaza tot felul de candidati , ca sa se alieze cu gica popescu ...daca popescu iese presedinte , mitica vrea sa nu-l aiba dusman...
popescu , hagi si ai lor nu sint oameni seriosi si vor sa puna mina pe ciolan si atit ... de pilda hagi vrea sa faca in asa fel incit viitorul lui sa fie cum era steaua pe vremea lui ceausescu si mai mult nationala sa fie alcatuita numai cu jucatori de la echipa lui care a ramas in liga 1 numai datorita jocurilor de culise ..rusine sa va fie ca si voi a-ti intrat in aceste jocuri murdare ... nu merita nici-un vot popescu si ai lui , pentru ca isi urmaresc numai interesul lor si nimic mai mult ...jos mafia !
Mitica lasa tu valurile politice si pleaca acasa. Gica Popescu e sustinut de Basescu si de cativa oameni importanti din USL. E deja castigator.
Tata Puiu ar fi mai bun in locul nemuritorului de la Liga!
PLEACA AI "NOSTRI" VIN AI " NOSTRI" BECALIOTII
ma/ta nu vrea sa apuce de-un ciolan ? deschidem o lista de oferte!
Superba postare . Nu mai este nimic de adăugat , ai acoperit perfect subiectul ! Vin ai noştri, pleacă-ai noştri, noi rămânem tot ca prostii..
Nici nu exista oameni curati in fotbalul romanesc asa ca ... de unde sa alegi? Urmeaza exact ciclul de dupa Revolutie. Atunci am scapat de Ceusescu si a venit Iliescu (un nepotel mai mic) iar acum pleaca Sandel si vuine ... (de parca ar conta) Important este ca cel ce vine sa stearga urmele. Iar daca e si politicul bagat ... Ura! Ura! Ura! Oricum fotbalul romanesc este la pamant/
toti o apa si un pamant...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.