Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi despre adversara din Norvegia pentru retur: „Poate câștiga campionatul în România”
0
Reacție virulentă după rușinea FCSB - Auda 2-3: „Labonne? Boutoutaou? La banii ăia se putea găsi ceva mai de calitate. Sunt subțiri”
2
FC Argeș - Petrolul, duel din etapa a doua din Superliga » Echipele probabile + cotele
0
UTA - Oțelul deschide runda #2 din Superligă » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Oficial! Jurgen Klopp este noul selecționer al Germaniei: „Dacă cuiva nu-i pasă, nu-l pot ajuta”
0
Dublul campion cu FCSB a identificat punctul slab al celor de la Auda: „Acolo stau rău! Dacă vom fi atenți, cu siguranță vom înscrie la retur”
0
Ce avere a făcut Gianni Infantino în 10 ani la președinția FIFA! » Răzvan Burleanu și ceilalți 36 de membri ai Consiliului au împărțit anul trecut 11 milioane de euro
0
Ioanițoaia la zi » Directorul Gazetei nu e de acord cu criticile lui Becali: „El ce vină are?”
0
Lifestyle
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
3
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
Radu Miruţă dezminte că ar fi plătit 2.500-2.700 de euro pe noapte, în ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Cutremur vineri dimineața în România: unde s-a produsul seismul
Libertatea
Sa speram ca va lua minimum posibil!
acest individ merita cel putin 10 etape
nu m-as mira sa-l vedem in fruntea CCA-ului.....
Haide "U"!!!!!!!!
Sper sa se faca dreptate in cazul lui Machado.Era sfarsitul meciului si trebuia si Hategan sa iasa in evidenta cu ceva.
Ce mai cauta Hategan in arbitraj???!!!Afara cu coruptul (sau prostul?) Hategan!!!!
Gratuita eliminarea - e adevarat, sangele induce in eroare. Dar... se pare ca "U" Cluj a inceput sa supere... Pe unii sau pe altii.
Gratuita eliminarea - e adevarat, sangele induce in eroare. Dar... se pare ca "U" Cluj a inceput sa supere... Pe unii sau pe altii.
Machado era cu fata spre minge si cu spatele la jucatorul Ceahlaului, in saritura din elan il atinge pe adversar fiind cu spatele... imprudenta, maximum cartonas galben se da pentru asta... cartonas rosu acordat TOTAL GRATUIT!!!
Cat de normal este duelul cand jucatorul celalalt are fata plina de sange?? Am vazut si eu meciul... nu mi s-a parut chiar o ciocnire intamplatoare!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.