Alte știri din fotbal
Corvinul Hunedoara - Dinamo, echipele de start » Titular în premieră la „câini”
3
Cu un singur punct după 7 etape, antrenorul lui Csikszereda admite: „Poate veni şi Mourinho”
0
FC Argeș - Sepsi » Gazdele conduc ostilitățile
0
Nemulțumirea lui Marius Șumudică, după a doua victorie la rând cu CFR Cluj
0
Știri din fotbal internațional
S-a terminat coșmarul! Vladislav Blănuță a fost prezentat la noua echipă
0
Antrenorul lui Liverpool a răbufnit, după situația bizară care i-a costat echipa: „Nu poate dura atât!”
1
Fiorentina - Frosinone, în etapa #2 din Serie A » Deschidere de scor
0
Puștiul de 11 ani a făcut peste 3.000 de „duble” în scop caritabil! L-au oprit ca să poată începe meciul
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marile companii americane îi întorc spatele lui Trump înaintea alegerilor ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
Problema noastra e ca oricine comenteaza orice, numai la subiect nu. Am ajuns sa ne jignim intre noi pt ca ne conduc niste nemernici, care ne iau si painea se la gura! Majoritatea nu au argumente serioase sa isi sustina punctul de vedere, asa ca terminati cu mizeriile la adresa Rapidului. Tigaanii sunt peste tot, din pacate si nimeni nu are chef sa ii integreze, pt ca sunt un instrument de vot! Daca ar fi integrati, nu i-ar mai putea nimeni pacali. Sunt lasati sa faca aproape ce vor, pt a fi manipulati.
...si apropo, nu sunt rasist, ci doar nu suport prostia si hotia!
Ce poate comenta un frustrat de caine decat la adresa Rapidului...Era vorba de Banel Tiganeel si de tigaaani. Nu vad ce legatura ar avea cu Rapidul. Tu si alti inculti care picati pe capete Bacalaureatul ne faceti pe noi tigaani, cand tigaani sunt peste tot, indeosebi in galeria de langa Cimitirul Ghencea sau la rapciugosii din Stefan. Sunt si la noi, dar la voi predomina, precum predomina prostia!
rrasistule :))
Asta cind a mincat kaakaat ,ca si voi , de isi da cu parerea ? Sunteti jalnici.
Clar! Va reprezenta cu "mare cinste"! Sa dea Dumnezeu sa muriti toti tigaaanii care reprezentati cu "cinste" tara! Numai "bucurii" avem din pricina voastra si a rasei voastre! Sa se spele pe cap cu voi francezii si irlandezii care va dau bani, numai sa scape de voi!
Era timpul ca si Banel sa joace in Europa.Bravo Banele,bravo antrenorilor care te-au tinut cu picioarele pe pamant. Se sti ca au fost jucatori foarte talentati la grupele de juniori din randul TIGANILOR si al SPOITORILOR,dar din cauza inculturii acestia s-au pierdut pe drum.Pacat, doar Banel il putea detrona pe REGELE LACATUS,dar asta este viata.BANELE VINO REPEDE ACASA.Si inca un lucru daca citesti comentul:NU-TI UITA FAMILIA SI PRIETENII DIN COPILARIE,ASTA ESTE SINGURA AVERE A OMULUI:AMINTIRILE.
romanilor sau roomilor le place gargara noi ik asteptam pe jucator pe teren oricum asse ik va vinde mai scump bsi becali va termina viata in puscarie ca toti mafioti rom desteptate room
ii vrei la Steaua
Asa va fi , prin Banel toti rromii vor trece inapoi la sapa si lopata , nu vor mai ciordi de frica lui Banel ! :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.