Alte știri din fotbal
Primele reacții după tragerea la sorți a grupelor pentru Campionatul Mondial 2026: „N-arată rău, numai să ajungem acolo””
0
Oficial! Alexandru Chipciu a semnat » Anunțul oficial al clubului
0
Oțelul Galați - Unirea Slobozia deschide etapa 19 din Superligă
0
Joyskim Dawa, mesaj înaintea derby-ului dintre FCSB și Dinamo: „Sper să revin în play-off, vreau să fiu pregătit 200%!” + „Play-off-ul nu este un vis, ci un obiectiv clar”
0
Știri din fotbal internațional
Grupa MORȚII la Campionatul Mondial: Norvegia, ghinion la prima participare după 28 de ani
0
Acestea sunt grupele de la Campionatul Mondial din 2026 » România ar juca într-o grupă UȘOARĂ dacă s-ar califica
38
„Surpriză” la FIFA » Donald Trump a primit primul Premiu pentru Pace: „Am oprit atât de multe războaie. În Congo ar mai fi murit 10 milioane de oameni”
4
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
1
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Maftei a invatat destule de multe la viata lui, pacat ca toate sunt "giulestisme" din astea ca acum.....El si cu barba de hipster tot a porumbel arata....
logica e simpla, steaua 2 trebuia sa castige cu voluntari ca in urmatorul meci direct steaua 2 sa de a meciul primei echipe
Constantin Anghelache aka Eftimie Gelu , cate dosare de arbitri ti-au trecut prin mana inainte de '89 si cati ai avut pe statul de plata dupa '89 ? profesore , chiar nu ti-e rusine cu Ghetele alea de Aur pe care le-ai furat ?
Trebuia sa-i dea si un picior in fundulet. Un *supliment*. Craciunescu ai dreptate face parte din * sistemul* *** stelist. Care-i manevreaza pe arbitri. Vrei sa mai arbitrezi? Fa-i culoar Stelei.Kovacs asta nu era asa pana acum .Maftel a exagerat ,nu Kovacs e principalul vinovat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai craciunescu stie ce stie ca doar s-a pensionat din curtea stelei andone si camataru au simtit-o pe pielea lor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.