Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
esti f opinionat pt un fan al unui club cu istoric de dopaj dovedit. Numele de Buturuga si Rica Neaga iti spun ceva ? dopati cu anabolizante din alea din care luau halterofilii. ce Dumnezeule, lasa-i pe altii sa comenteze ?
ai citit vreodata care sunt substantele interzise in sport ,intreb pt un prieten ca vad ca nu te duce capul prea mult!?
asta a jucat in Premier League, in Ligue 1, iti dai seama ca are bani de acolo, nu de la Dinamo. nu crezi ca traieste ca tine, de la un salariu la altul.
mai ai frati ?
ce prost esti ...
FC *** Cocamimao 05 trebuie lasata sa se pregateasca pentru cupa :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
a fost prins drogat , nu dopat ! probabil e prea subtila diferenta pt tine . oricum banuiesc ca luase cocaina cu cateva zile inainte, nu in ziua meciului.
Hilar este ca DDB-ul a cerut oficial si imperativ control antidoping inaintea meciului Steaua (eu asa ii zic) - Dinamo!!! Se pare ca le-a iesit pe nas (ca de obicei) si singurul gasit dopat a fost jucatorul lor, Magaye Gueye!!! De unde si zicala romanesca: prostul pierde (si-o face) pe mana lui!!! Asa ceva...:-)))
e in sifonier cu mosu ,trag ceva din sac!:))
Si o dedicatie speciala pt samertx, care stiu ca ne priveste din umbra. https://youtu.be/WO4Xy0TA-us
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.