Alte știri din fotbal
Uluială în Croația: U Cluj, vicecampioana Superligii, bătută de niște copii!
0
Arena Națională, închisă pentru fotbal și în septembrie » Bătăi de cap pentru FCSB și Dinamo
0
Asta e lista de atacanți a lui Gigi Becali! » Iată ce transferuri i-a propus AI-ul la FCSB!
1
Craiova are astăzi primul amical, el e încă în vacanță: „I s-a spus să nu se prezinte”
0
Știri din fotbal internațional
Primul de la Pele încoace! Cum a reușit Lamine Yamal să marcheze primul lui gol la Campionatul Mondial
0
Jose Mourinho a decis cine va fi căpitanul Realului » Iertat pentru bătaia din vestiar
0
Criticat dur în ultimele zile, Jeremy Doku își duce planul la capăt și pleacă de la Mondial
1
Spania - Arabia Saudită, în etapa a doua a grupelor CM 2026 » Ibericii s-au dezlănțuit
3
Lifestyle
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
După votul masiv pentru Bolojan, liberalii au cerut un lucru clar de la ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Guvernul Veștea a devenit Guvernul PSD. Social-democrații vor vota ...
Libertatea
SURSE FEDERALE SUSȚIN CĂ FCSB ȘI ASTRA VOR FI DEPUNCTATE SĂPTĂMÂNA VIITOARE. SE VA FACE DREPTATE
Nu stiu daca aceste imprumuturi sunt sau nu legale,dar IMORALE sunt 100%!Jiji nu are limite,el considera ca banii sunt totul si pe undeva ii dau dreptate,in Romania asa este!Toate asa-zisele lui afaceri in asta au constat:dadea cu o mana si lua cu doua!Cumpara cu un leu si vindea ,acelasi lucru, cu 10 lei!Bineinteles prin manevre deloc legale,dar dupa cum am spus,in Romanica totul se poate! Asta e stilul lui!Si fraierii il cred mare crestin,de pus la rana,bunul samaritean,cel mai de ajutor, darnic,model de urmat in viata,etc,etc!
termina ba cu prostiile,cine ti-a spus tie ca un girant e creditorul?d-aia esti fecesebist,prostalaule.
termina ba cu prostiile,cine ti-a spus tie ca un girant e creditorul?d-aia esti fecesebist,prostalaule.
Banii imprumutati sunt girati de LPF ! Prin LPF a fost efectuat imprumutul !
Si atunci mai avem fotbal curat in Romania?
SURSE FEDERALE SUSȚIN CĂ FCSB ȘI ASTRA VOR FI DEPUNCTATE SĂPTĂMÂNA VIITOARE. SE VA FACE DREPTATE
Cand si-a dat seama ca nu are echipa cu care sa castige in mod corect campionatul, ciobanul fardat s-a si gandit la o manevra care sa-i asigure punctele de care are nevoie !! Mintea lui functioneaza doar la ilegalitati !!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Omul asta a distrus fotbalul romanesc!Este un monstru media,creat de presa sportiva,de care nu mai scapam!Un cioban ignorant,fariseu si ipocrit care distruge vieti si caractere dupa bunul sau plac!Un om de nimic,personifiarea imbecilitatii umane!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.