Comentarii (41)
cordos_eu  •  12 Noiembrie 2011, 12:56
Postat de bogdixable pe 12 Noiembrie 2011, 11:21

a-ti - A-ti lega sireturile ati - Ati scris . m-ai - M-ai facut sa rad de tine mai - Mai prost ca tine nu exista pentru "scrie-ti" si "pute-ti" nu mai am cuvinte , pot doar sa rad in continuare

un analfabet... si-si da cu parerea! mai da si din coate

luciano86  •  12 Noiembrie 2011, 12:54

Felicitari Maicon... le-ai dat o palma celor care nu au avut incredere in tine! Mult succes in continuare!

lukasoil3  •  12 Noiembrie 2011, 12:53
Postat de gandrei pe 12 Noiembrie 2011, 12:51

nu l-a aruncat, ci nu a avut 1 milion sa dea pe el, ca deh.. a dat pe Nila 1,5. Si uite ca a reusit, in sfarsit sa marcheze acolo unde au mai marcat inca 50, pe putin. Facea MAicon asa ceva ? de ce va ganditi doar la binele fotbalistilor si la Cruduta nu ?

doar 50???...,cred ca 50 marcasera la parasuta pana sa implineasca 18 ani

lukasoil3  •  12 Noiembrie 2011, 12:52
Postat de injunghiatu pe 12 Noiembrie 2011, 12:46

conducerea e punctul forte al Stelei asta stiam cu totii..din cauza asta a si castigat echipa atatea trofee in ultimii ani..e clar ca echipa asta nu va mai lua vreun campionat cu ciobanul la conducere..

bravo asa-i...problema majora a Stelei e una singura si se numeste JIJI Belciug......din asta deriva ab!solut toate celelalte

gandrei  •  12 Noiembrie 2011, 12:51

nu l-a aruncat, ci nu a avut 1 milion sa dea pe el, ca deh.. a dat pe Nila 1,5. Si uite ca a reusit, in sfarsit sa marcheze acolo unde au mai marcat inca 50, pe putin. Facea MAicon asa ceva ? de ce va ganditi doar la binele fotbalistilor si la Cruduta nu ?

injunghiatu  •  12 Noiembrie 2011, 12:46

conducerea e punctul forte al Stelei asta stiam cu totii..din cauza asta a si castigat echipa atatea trofee in ultimii ani..e clar ca echipa asta nu va mai lua vreun campionat cu ciobanul la conducere..

skrilla  •  12 Noiembrie 2011, 12:35
Postat de alb_pur pe 12 Noiembrie 2011, 09:56

nu pricep de ce îl umflă presa în aşa hal. la urma urmei, îl vrea (dacă e adevărată ştirea) dinamo kiev, nu real madrid!

Nu trebuie sa fie dorit de Real Madrid ca sa fie peste nivelul campionatului nostru.

zappi  •  12 Noiembrie 2011, 12:18
Postat de bogdixable pe 12 Noiembrie 2011, 11:21

a-ti - A-ti lega sireturile ati - Ati scris . m-ai - M-ai facut sa rad de tine mai - Mai prost ca tine nu exista pentru "scrie-ti" si "pute-ti" nu mai am cuvinte , pot doar sa rad in continuare

Bravo! Din pacate nu e primul si nici ultimul care a invatat sa scrie pe mess! :))

bogdixable  •  12 Noiembrie 2011, 11:21