Alte știri din fotbal
În lacrimi după Craiova - CFR » Care este motivul
0
Daniel Pancu a intrat în direct și a anunțat obiectivele la CFR Cluj: „Asta trebuie să facem” » Ce urmează la echipă
0
Tudor Băluță, singurul care l-a învins pe Hindrich astăzi: „Păcat, am dominat de la început la final”
0
Ideea repetată de Filipe Coelho după 1-1 cu CFR Cluj: „Să continuăm”
0
Știri din fotbal internațional
Napoli - Juventus 2-1 » Campioana Italiei revine pe prima poziție în Serie A!
0
Real Madrid - Celta Vigo, în etapa a 15-a din La Liga » Ionuț Radu este titular pe Bernabeu
1
Răzvan Lucescu, după derby-ul PAOK - Aris: „I-am călcat în picioare”
1
Naționalele care vor călători cel mai mult la Mondialul din 2026: Algeria, Canada și Belgia, printre cele mai afectate
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
Exit-poll alegeri Primăria Capitalei 2025: Ciprian Ciucu conduce detașat » ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu, prima reacție după ce a câștigat Primăria București, conform ...
Libertatea
Eu sunt boss da boss da boss Cu talentu' pan' la os Eu sunt boss da boss da boss MM ie baiat bengos Sunt baiatu' fenomen Sunt baiatu' fenomen Sunt bengos si plin de smen Toate echipele ma vrea Ca la place scula mea Eu sunt boss da boss da boss MM ie baiat bengos Dusmanii s-a ofticat Ca ca MM nu-i baiat Ei ar vrea sa fie io Io nu vrea sa fie iei Ca iei n-are valoarea mea Cica laca cichi cha
Mai gsp daca vrem sa stim ce zice acest papitzoi pe "feisbuc" intram acolo si citim .
un gunoi ordinar ..
mai scade vreo4 blaturi si 2 castigate cu arbitrii mie imi pare un loc doi destul d emeritos nea mm :)) in europa locul 3 in grupa excelent! :))
Oboseala mentala e la MM ! Galopanta ! Inca putin si ajunge la glumeti !
Nu ar trebui sa iti faci bagajele pentru 4 ani la reeducare?
NOUL IMN AL OILOR...SUNT BUCUROS SI O SUG BINE IN JUR DE 5 E SUPER BINEEE......
Mimi Nebuna are pagina de facebook??? Ar trebui sa vomite toti acolo...
bravo MM !!!
Au obosit valizele!!? E doar un relache... Scapa el Belciug de campanie, si intra in forta cu Euroii... Mitica si Sandu dorm linistiti! Parca nici nu exista!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.