Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
NU NUMAI MIRCEA SANDU,CI INTREAGA FAMILIE SANDU ESTE O FAM.DE INFRACTORI !CAND RALUCUTZA A BAGAT NASU'IN "FAINA" A TRIMIS-O FUGUTZA IN STATE PANA S-AU LINISTIT APELE!SAU LE-A LINISTIT CHIAR EL(M.SANDU)!LA PUSCARIE CU EI !!!!!!HUUUUOOOOOOO!!!!
NU NUMAI MIRCEA SANDU,CI INTREAGA FAMILIE SANDU ESTE O FAM.DE INFRACTORI !CAND RALUCUTZA A BAGAT NASU'IN "FAINA" A TRIMIS-O FUGUTZA IN STATE PANA S-AU LINISTIT APELE!SAU LE-A LINISTIT CHIAR EL(M.SANDU)!LA PUSCARIE CU EI !!!!!!HUUUUOOOOOOO!!!!
asta isi bate joc de noi cum nu si-a nai batut nimeni nici macar ceausescu.dar cred ca o si meritam pentru ca el sta acolo ca e ales de cluburi altfel nu ar mai avea ce sa caute in fotbal. e si greu sa plece cand aseara spunea la fanatik ca ia aproape 15000 de euro pe luna .la bani astia asta nu o sa mai plece niciodata
eu vreau pe fiisa sa fie sefa la fluierasii . pe nepotul lui ala cu droguri sef la cantina si farmacia frf . iar el ca ceausescu si la al 6 mandat ca poate are soarta lui ceausescu .
“CAPITALISMUL DE CUMETRIE “!!!!! DE CE NU SI IN FOTBAL ?????? MIRCEA SANDU SI-A PUS FATA LA FRF !!!!!! ARBITRII SI-AU PUS FII PE LISTA A ,(SALOMIR ,GHEOGHE VILCEA ,GH SUCEAVA ,AVRAM ,CRACIUNESCU…..) DESI SUNT NUMAI NISTE CARICATURI !!!!! LUCESCU JUN. E UN PRODUS TIPIC “BAIATUL LUI TATA “!!! ESTE UN TIP PLIN DE FRUSTRARI CARE A FOST AJUTAT PE TOATE LINIILE ,INSA A RAMAS ATIT CA FOTBALIST CIT SI CA ANTRENOR UN TIP MEDIOCRU !!!! CUM SA PUI LA NATIONALA UN ANTRENOR CARE “EDUCATIA
din cite se aude va promit ca zilele lu mircea sandu la federatie sint numarate,veti vedea surpriza, puscaria il asteapta , dovezile sint deja pregatite, jos cu comunistul asta mafiot.
AFARA DIN FEDERATIE CU GO/LANUL MAFIOT ,LA PUSCARIE CU EL
Stiti la cine vin pachetele, cu atentii ptr federali din ligile inferioare,...la Bela Kassai... Restuleste logic...
De ce trebuie numit la conducerea CCA un fost arbitru? Ce rol important are el de trebuie sa fie din "sistem"? Consider ca functia asta este de manager si poate fi ocupata de un individ din afara sistemului care sa fie nepatat. de ce la sefia comisiilor federale au putut fi numiti juristi si aici nu? Sau aici sunt banii...
gsp ,va luptati cu morile de vant.Acest individ nu are curaj si nici demnitate.Este un om lipsit de coloana vertebrala.Stie exact ca a furat ,ca delapidat ca mituit si afost mituit ,stie exact ca daca pleaca din frf ajunge direct in puscarie. DNA trebuie sa intre in frf sa sigileze toate birourile si sa il aresteze.Ar fi perfect sa avem aceasta surpriza pe 5 mai.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.