Alte știri din fotbal
Nicolescu a dezvăluit planul inedit pentru Dinamo - FCSB pe Cluj Arena! Cum vor „câinii” să-și ducă abonații la derby » Câte bilete primesc roș-albaștrii
0
Adrian Mihalcea, descumpănit total: „Nu găsesc cheia problemei!”
0
U Cluj, victorie dramatică cu UTA Arad » Meci cu de toate: 3 goluri, penalty și eliminare! Clasamentul
2
Risc de accidentări! Gazonul de pe „Arcul de Triumf” arată groaznic, înainte de FCSB - FC Botoșani
2
Știri din fotbal internațional
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Produsul academiei lui Real părăsește Madridul » Eroul finalei Youth League a fost vândut în Franța
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Cât trebuie să câștigi ca să trăiești confortabil în Grecia. Suma de care ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O gară și un capăt de linie într-un București uitat: între o halbă de bere ...
Libertatea
Ba eu, daca-mi permiteti, nu sunt de acord cu iertarea lui Homawoo. Si sa fie foarte clar, imi doresc ca Dinamo sa ramana in prima liga, nu e o chestiune legata de echipa in sine. Problema mea este legata de comportamentul acesta de golan al fotbalistului (ca sa-i spunem asa) de la Dinamo. Daca a facut o greseala, ar trebui sa plateasca, chiar daca arbitrul l-a iertat pe teren. Comisia ar judeca in fapt ceea ce s-a intamplat pe teren, se indreapta o greseala de arbitraj. Pe de alta parte, nici nu putem spune ca Homawoo este un individ periculos care loveste toti adversarii si lasa in urma numai oase rupte. Din punctul asta de vedere inteleg ideea de a fi mai bland cu el. Dar ar trebui luat la rost imediat ce Dinamo isi termina barajul. Degeaba zice baiatul ala, Luca Mihai, ca ar fi o decizie luata de comisii. O fi, dar se judeca o fapta petrecuta pe teren, nu ceva ce vreun om de prin birouri ar fi gresit.
Milogeala , smecherie, ***, inselaciune etc. cel mai infect club !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sanatate & respect Luca Mihai!
Dinamo e tinuta pe fata in Superliga exact cum Imperiul Otomaman a fost tinut in viata la un moment dat de Franta si Anglia..
site-ul lpf zice altfel, cazul a fost clasat, deci a fost studiat.
*** nu mai la mana intinsa stau, sa-i tina FRF-ul in liga 1, sa le plateasca statul datoriile lor prin insolvente, sa ramana in liga 1 din pix ca in pandemie, sa cerseaca aripioare… etc, etc
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta ne zice Luca Buca. Nu stim daca minte sau nu.
dinamo cu mana intansa . Asta e metoda lor de lucru. Sa se vaiete, sa nu plateasca.
Felicitări Luca Mihai????????????????????????????????????????????
Ar trebui sa vorbeasca cu comisia de disciplina sa anuleze suspendarea drastica de 1 etapa a lui Patriche
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.