Alte știri din fotbal
Scandalos! Ce se auzea din vestiarul Craiovei, în timp ce Adrian Rus era la interviuri: „Să moară...!”
0
Dani Coman s-a convins: „Ea e 90% campioană”
0
Bogdan Andone surprinde: „Aștept un joc să pierdem cu 5-0, să dorm liniștit!”
0
Pe primul loc, cu trei puncte avans, Filipe Coelho tot se ferește să discute despre titlu: „De când am venit, pe asta mă concentrez”
0
Știri din fotbal internațional
Cosmin Contra, bătut zdravăn în ultima etapă din Qatar » Pe ce loc a terminat echipa lui
0
Îl mai ții minte? „Regele loviturilor libere” este de nerecunoscut astăzi
0
Marcus Rashford a ales echipa pentru care vrea să joace în sezonul viitor
0
Kylian Mbappe, din nou pe tușă! » Cât îi va lipsi lui Real Madrid și ce se va întâmpla cu francezul la El Clasico
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
5
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Statele Unite au fost „umilite” de Iran, spune cancelarul german Friedrich ...
Libertatea
Destinația unde o bere costă 1 euro și mâncarea 3 euro: „Capitala, un mini ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, în căutare de susținere pentru un guvern minoritar, dar ...
Libertatea
Omul asta este ne o nesimțire crasa,pai tu vorbești de lege,justiție când ai nevasta condamnata pt șpagă.Acest ipocrit,servil fam Mititelu nu a reușit nimic în viata.Cand vei sta la masa cu patronul tău întreabă-l cum a făcut rost de bani sa cumpere hectarele din balta Craiovitei,Cornele,Izvorul Rece!??Acum nu mulți ani locuia în CV Noua în apartament,nu avea nici o afacere!Cum a făcu bani ..cum???A fost săgeată lui Staicu care pe timpuri defila cu politicul de mana.Un ipocrit acest om..
CFR si Universitatea sunt sprijinite politic (desi Craiova nu a luat un titlu de peste 30 ani). Patronii lor sunt imbogatiti peste noapte si corupti. Dar sotia lui, judecatoare prinsa luand mita si patronul caruia i se subordoneaza, care a facut avere speculand cu niste terenuri luate prin pacalirea unor batrani naivi sunt oameni de mare caracter. Un individ care in 63 ani de viata nu a performat in fotbal in nicio ipostaza (jucator, antrenor, conducator). Acest personaj penibil este fix tot ceea ce este rau in fotbalul si societatea romaneasca: demagogie, ipocrizie, amatorism, tupeu si nesimtire.
Nea Marcel - ca și șeful lui direct - din când în când mai așterne pe FB câte o gogoașă înfuriată, completată cu mânie proletară și ironii grosolane. Însă toate astea sunt doar pentru cei neinformați sau de rea credință. În viața reală lucrurile sunt mai complicate, iar nea Marcel nu le înțelege încă. Sau nu le acceptă.
ce ti-a venit marcele? ... mare curaj ai avut!... sper sa te țină balamalele pan' la cap, succes!
*** Puscas moare de grija altora, in loc sa se ocupe de echipa lui, cascadorii risului!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bun e vinu' ghiurghiuliu!
Amice, dar ce ne facem când în fruntea " hrebenciucilor privați" se afla Gigi Valiza?
Hrebe e *** la faci ce spune becali. Din ce partid face parte..prim ministrul Romaniei, din partea pesede, face promisiuni ilegale ciobanului si sprijina activ faci ce spune becali..nu mai fuma chestii expirate, ca vezi si tu ce scoti pe gura..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Wow ce s-au aprins *** lui Roatarel :))) La Cofetarie, SE lucreaza la templateuri, imediat aparensi artileria "grea" a mogoseilor: I eLEFTERie aka obositor federal, ligia OLX si clovnul terra.nova
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lucrează la ex judecător prinsa cu mită și alte fapte de corupție și condamnată
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.