Alte știri din fotbal
Florin Niță, prezent la antrenamentul echipei din Liga 2
0
Prima echipă care îl vrea pe Ricardo Matos, fotbalistul-revelație de la FC Argeș
0
Rapidistul Bogdan Ungureanu, dorit de altă formație din Superligă
0
Jucătorul Craiovei Maxima a făcut praf selecția lui Hagi: „Să meargă pe burtă cu Burcă al lui!”
7
Știri din fotbal internațional
Încă o vedetă și-a anunțat plecarea de la Real Madrid: „Bernabeu va fi mereu casa ta”
0
L-a vrut Inter pe Patrick Vieira înaintea lui Chivu? » „Am avut discuții, pot să confirm... dar eu am ales să rămân”
0
Cristi Chivu, desemnat antrenorul sezonului în Serie A! » Cel mai bun jucător vine tot de la Inter
0
Ce echipă ar urma să antreneze Andres Iniesta
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Gabi Safta un golan care incita la violenta si la ura cand era crainic la stadionul Steaua.
Cum nu e vorba de conspiratie? Asta spun si Puscas si Safta. Ca "se doreste panica". Adica "se" (cine?) ceva din care lumea are de pierdut ("panica"). E teoria conspiratiei. Ba Puscas indeamna si la incalcarea legilor cand spune ca incurajeaza oamenii sa iasa. Asta e si mai tare.
hai, ma, las-o dracu de "conspiratie". nu e vorba de asta si nu e vorba nici sa bravezi iesind la gratar. e vorba ca romania pierde miliarde de euro, si asta o spune unu' ca adrian sarbu (un individ pe care nu pot sa-l sufar, dar aici are dreptate): https://www.businessmagazin.ro/actualitate/adrian-sarbu-desteptarea-pana-sa-murim-de-virus-o-sa-ingropam-romania-19012310 izolarea celor vulnerabili, tratarea cazurilor foarte grave, iar restul oamenilor lasati sa-si faca treaba. din uitat la netflix, nimeni n-a castigat vreodata bani. in afara de netflix.
Aha, si aia 65,000 la nivel global, care sau dus, ce fonduri mai pot avea ?? Esti un idi0000000000000000t.
Cronica din Tara Maimutelor
baruch, la fel de decrepit.
Subscriu, 2 loviti la cap ca sa nu le spun altcumva...
omul asta a spus ca nu a murit nimeni de Corona. Iar sa te respect pe tine ca stai acasa... nu crezi ca ceri prea mult? Si eu stau acasa de pe 12 martie, dar imi e rusine pentru acest lucru, niciodata nu m-am gandit ca ar fi un act de bravada.
este exact invers,stelistii din liga 1 sunt cei mai echilibrati si spun ca statul in casa este normal in perioada asta si voi antistelistii de la echipa care peste un an nici nu o sa mai existe vorbiti de conspiratii. sincer,chiar crede cineva ca vitanul barzesti a lui negoitza o sa mai existe dupa pandemia asta? sau clona fc r sau clona csa. pai urmeaza taieri masive in bugetul statului. atata ca pentru bugetari o sa se resimta dupa pandemie taierile respective. nici nu trebuie sa tai salarile,tai doar sporurile care la stat sunt uriase. si ai facut economii uriase fara sa tai efecitv salarii. iar bugetarii care nu au sporuri,oricum au in principiu salariu mic.
...da e o panica mondiala ...care ne omoara cu zile ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.