Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Henry a anunțat înlocuitorul lui Deschamps în direct: „Știm cu toții cine vine. Mult succes!”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
S-a intalnit cu *** la Rin si i-a promis ca-i da salariu 1658,43 euro cu TVA.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bate chiajna azi la 2 goluri ...tudor o sa faulteze rau de tot pe cei de la astra duminica .. fcb=arbitrii= deaconu=tudor & gasca
hentz in mana :) ambii sunt rezerve...chiajna are 13 meciuri fara victorie, cainii au 15 meciuri de cand nu mai pierd....blat clar ..hahahahaaha..
Tudor denunta duminica blatul ..mai bine zis o sa ia instructiuni zilele astea cum sa faca el blatu ca de fiecare data pt fcb pisteti ,care NU e in veci steaua ..chiar daca se cozmetizeaza la cel mai amre hair stytlist.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sunt curios daca arbitrul va denunta blatul cum a facut tudor...deja aveti 2 blaturi primele 2 etape, unul denuntat...dar na, nu sunt toti tudor
Cred ca s-a gasit iar cu gigi pe la mall :)))))
probleme in paradis Gogule?
vrei sa spui ... intre picioarele lui Puljici :))) suna mai bine ...
astazi barboianu da doua goluri sa compenseze ..in poarta chiajnei .asa poate isi mai spaa din pacate ..=)) matache scapa mingea in picioarele lui varela ,aa pardon a lui pulici ...va fi meserie de meci
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.