Alte știri din fotbal
Laszlo Dioszegi, show pe teren după ce Sepsi a revenit în Superligă
0
Sărbătoare așteptată 34 de ani! Corvinul a adus o bucurie imensă la Hunedoara: cele mai tari imagini
0
Fierbe Bănia! Nicolae Negrilă, dezlănțuit: „Batem la scor”. Săgeți trimise către Adrian Mititelu și fanii celor de la FCU Craiova
0
Știm și a doua promovată direct în Superliga » Dramatism total în ultima etapă din play-off-ul Ligii 2
0
Știri din fotbal internațional
Nadia Comăneci a vorbit din SUA despre succesul lui Cristi Chivu la Inter: „Antrenor de nota 10”
0
Xabi Alonso e foarte aproape de o revenire în Premier League » Negocierile se reiau în următoarele 24 de ore
0
Cristiano Ronaldo rămâne fără antrenor la Al Nassr » Jorge Jesus pleacă la finalul sezonului
0
Alvaro Arbeloa a spus pe cine vrea antrenor la Real Madrid: „Voi fi foarte fericit”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
:))))
Prostea tot gramatica e marea ta arma? Vad ca inca refuzi sa imi spui cat e cursul zilei la acorduri gramaticale vs euro.
"Ayax"... "incontinuare"... "numai e mult"... etc, etc, etc....:)))))))))Doamneeeeee!!!
"Niciun capatii" :))))))))
Singura echipa din lume care foloseste politic si imoral numele si stema Stiintei.
Articolul este despre singura echipa din lume care poarta numele oficial de Universitatea Craiova (site-urile LPF si FRF certifica asta), si singura echipa din lume care foloseste legal sigla cu leul care conteaza, aia a Craiovei Maxima. Sigla si brandul certifica statutul acestei noi echipe drept continuatoare a echipei istorice - la fel ca noile Napoli, Fiorentina, Petrolul, U Cluj, Otelul, FC Arges, Rapid etc.
Probabil Marian Copilu îl va aduce și pe Arlauskis...n-ar fi rău, actualul portar de la Craiova e bun, dar nu prea înalt. Eu prefer portari înalți dacă ceva:)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Avion esti prost facut gramada. Cirtu poate sa stea si degeaba nu e treaba ta si-a cistigat acest drept. Uita-te prostane in organigrama la bayern , la ayax si in general la toate cluburile si vezi citi fosti fotbalisti ocupa posturi si oficiale si onorifice. E un semn de respect, ce sa stie unul ca tine sau ca saormaru veniti de la fc mititelu o echipa fara niciun capatii, de care fuge toata lumea . Ce sa stie unu ca tine care are ca idol suprem juniorul tatuat si care il ridica in slavi pe nemincatul de puscas. Hai baga tare incontinuare , abereaza mai departe sa justifici salariul de la junior, numai e mult pina inchid mititeii din nou pravalia si ramii iar pe drumuri
Daca Rotaru ar fi vrut performante, pe langa Copilu trebuia sa-l ia si pe Dan Petrescu plus toata echipa CFR-ului!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.