Alte știri din fotbal
Rapid s-a despărțit oficial de Tobias Chistensen: „Mulțumim și mult succes!” + mesajul transmis de jucător după transfer
0
Dinamo a decolat spre Polonia: lotul lui Nuno Campos + obiectivul anunțat de căpitanul Cîrjan pe aeroport
0
„A refuzat oferta” » Decizie-șoc luată de Florin Tănase
2
Cum a ajuns Ronny Labonne la FCSB: „Recunosc că am luat modelul Craiova. M-a întrebat asta și m-a cucerit!”
2
Știri din fotbal internațional
Mexic - Coreea de Sud, în grupa A de la Campionatul Mondial » Gol în minutul 50
0
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial
0
Mondial încheiat, după clipele teribile din Canada! Reacția selecționerului
0
Canada a SPULBERAT-O pe Qatar la Cupa Mondială » Incredibil ce se întâmpla la 6-0
0
Lifestyle
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
7
Ciprian Ciucu e acuzat de luare de mită, după ce a fost audiat de DNA. ...
Libertatea
Topul destinațiilor de vacanță din Europa în care verile sunt răcoroase, ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ce se întâmplă cu mandatul de primar al lui Dominic Fritz după ce a fost ...
Libertatea
Tot azi justiția a decis suspendarea statului de drept: CCR- statul când pierde un proces plătește când vrea mușchiul lui în schimb tu și ceilalți romani când aveți o datorie către stat sunteți executați silit și aruncați afara din case. SA DORMIȚI BINE.
hopa !! stai usor tata, sa nu rastorni siteul. ce naiba mosule, oi fi tu din republica banat, dar, no....putin respect, asa-i c-asa ??
am intalnit destule cazuri de acest fel. ai dreptate.
tu daca furai un ou deja erau mascatii la usa sa te ridice :))
Asta are un fetish cu elefanti??:)))
tare asta :))) doar e romania,nu??? :))
Cred ca ar fi timpul sa faca o sesizare la TAS, ca n-a mai fost de mult timp acolo. Si daca mai radeti mult de el, va reclama si pe voi la TAS :))))
Ce cauti ma baleno in locul lui Stan ?
La multi ani Mariane !
hotararea de condamnare nu este irevocabila inca. are drept de apel si apoi de recurs, la Curtea deApel si Inalta Curte de Casatie si Justitie. asta inseamna cel putin inca 2-3 ani. scuze ca v-am dezamagit...)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.